Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zsírégető tabblettáknak mik...

A zsírégető tabblettáknak mik az előnyeik és hátrányaik?

Figyelt kérdés
Mostanában nem alkalmas az idő, hogy sportolni tudjak, ráadásul felszedtem 10 kilót, nagyon nehezen tudok fogyni, azt is csak mozgással. Most gondoltam, hogy kipróbálom ezeket a tablettákat, de hallottam már pár negatív dolgot róla, például, hogy a tabletta abbahagyás után duplán visszajöhetnek a kilók, hormonzavar, vagy izomveszteség. Ezek mennyire igazak?? Van-e egyáltalán előnye?
2012. okt. 29. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elönye: a gyártónak/forgalmazónak nö a jövedelme, neked meg kevesebb pénzed lesz kajára.

Hátránya: semmit sem használ, viszont adott esetben komoly károsodásokat okoz a szervezetben.

2012. okt. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Quorra ***** válasza:

Előny: 2 hét alatt is látványosan fogyhatsz


Hátrány: ahogy abbahagyod a szedését visszahízol.


Sajnos tapasztalatból beszélek.

2012. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csodaszerek nincsenek. Az alap "fogyasztószerek" legfeljebb kicsit meggyorsítják az anyagcserét, megszabadítanak némi víztől és salakanyagtól, de valódi fogyást nem okoznak. A jobbak esetleg csökkentik az éhségérzetet, ami elősegíti a koplalást, de ez szintén nem megoldás. Lehet még kapni nálunk (és sok más helyen is) betiltott fogyasztószereket (had ne nevezzem nevén) amik ugyan hirtelen és látványos hatást érnek el, de csak látszólagosan, viszont akár hosszú évekre tönkretehetik a szervezetedet, a normális anyagcserédet, a hormonháztartásodat, úgyhogy nem véletlenül lettek betiltva.

Viszont. Vannak szerek, amik tényleg hasznosak - a leg ismertebb talán az l-karnitin - de ezek csak a megfelelő diéta és a sport mellett fejtik ki a hatásukat. Tömheted magadba vödörszámra, ha mellette nem mozogsz és úgy étkezel, mint előtte, nem lesz hatása.

Röviden ennyi.

2012. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek a különböző, oltári drágán megvásárolható csodaszerek pont olyanok, mint a dohányzás leszokást segítő tapasz volt. Megvettem több ezer Ft-ért, és elkezdtem olvasni az útmutatót: "Ne gyújtson rá!"


Szóval ezek is olyanok: használ, ha mellette tornázol, vagy valamit sportolsz, és odafigyelsz arra, hogy mikor mit mennyit eszel.

Ha mindezt megteszed, akkor viszont már a zsírégető csodaszerre sem lesz szükséged!

2012. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2012. okt. 30. 11:19
 6/6 anonim válasza:
Én is szedtem ilyet, de én nagyon rosszul voltam tőle, (bár nem első használattol )gyenge voltam, szédültem, és ment a hasam. Abba is hagytam!
2012. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!