Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek a kave-tol lehet...

Szerintetek a kave-tol lehet fogyni?

Figyelt kérdés

#kavetol
2012. nov. 3. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem eszel mellé, akkor igen. :D (meg ne próbáld!)
2012. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy az első írta, igen. (Bár akkor se a kávétól fogysz.) Egyébként nem, az túl szép lenne. Akkor szép vékony lennék. :D
2012. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
van akinek a kave illetve a koffein felporgeti az anyagcseréjét, igy gyorsabban kijon ami bement, na de mellé ugyanugy kell egeszsegesen étkezni..
2012. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
a koffeintől lehet fogyni végül is, de annyi kávét ha megiszol (vagy olyan sűrűn) tele lesz a szervezeted csersavval
2012. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Krill válasza:
Nem csodaszer. Kicsit gyorsítja az anyagcserét, de ha nem figyelsz oda mit eszel és nem mozogsz nem fogsz lefogyni tőle.
2012. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem fogyaszt. Az semmit nem számít, hogy gyorsítja az anyagcserét, mert a szervezet utána egyből beraktároz a legközelebbi étkezéskor, hisz a felgyorsult anyagcsere egy rendellenes állapot, amit korrigálni kell. Sőt, akár étvágynövelő hatása is lehet, pont emiatt.
2012. nov. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen jelentősen fogyaszt, viszont elsavasít.
2012. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az anyagcsere felpörgetése tényleg nem jó módszer a fogyásra!

Én már csak tudom. Alul működött a pajzsmirigyem, mire szednem kellett gyógyszert. Az gyorsította az anyacserém, és mégis híztam. De azt te nem tudod, hogy mindig és mennyire voltam éhes eközben! Nagyon! És ha egyfolytában éhes vagy, akkor persze hogy eszel!

Ez a kávé módszere is, csak kicsiben.

Tényleg nem segít.

Egyél sok fehérjét viszont, és kevés szénhidrátot! Az nekem bejön.

2012. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a kávétól nem tudom, de a kave-tól biztos nem lehet
2012. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igen, de segíteni a kávénak igy az érdemes pl.: javita-club.webnode.com
2016. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!