Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyi idő alatt szokik hozzá...

Mennyi idő alatt szokik hozzá a szervezet, ahhoz hogy mindig joghurtot eszek? 3 hét?

Figyelt kérdés

2 hete ezt a szart eszem és fogytam is tőle 1,5 kg!

nekem bevált!

sokan mondták, hogy lesz bajom belőle itt a gyakorikerrdesek.hu-n.

pedig egyáltalán semmi bajom sőt még fogytam is tőle!


2009. aug. 12. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Legalább cukros szart eszed?
2009. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem.

kalóriatartalma 91kcal!

2009. aug. 12. 10:04
 3/11 A kérdező kommentje:
:D
2009. aug. 12. 10:05
 4/11 anonim ***** válasza:

De csak joghurtot eszel, vagy eszel normálisan de mellé midnen nap egy-két joghurtot? Nem mindegy. Mert ha CSAK joghurtot eszel az egy idő után nagyon ártalmas, hiszen rengeteg tápanyaghoz nem jut a szervezeted! Mint álltalában az egyoldalú diéták, hosszútávon ez is káros, felborul a szervezeted egyensúlya... Az ilyen kúrákat eghuzamban félévente szabad kb. két hétig csinálni!

De ha rendesen táplálkozol és mellé sok joghurt az egyáltaán nem ártalmas, sőt egészséges, hiszen a joghurtban olyan dolgok vannak, amik segítik a bélfóra természetes működését. Én nagyon szeretem, gyakran eszek joghurtot. A natúr a legegészségesebb, de azért a gyümölcsös se vészes. Én például úgy is szoktam fogyasztani, hogy natúrba belekeverek valamilyen gyümölcsöt, cukor hozzáadása nélkül és úgy nagyon finom, és 98% hogy egészséges is! :P Bajod tuti nem lesz tőle! Még a kefírt tudom ajánlani, főként a kaukázisit!

2009. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

csak joghurtot eszek.

és különbözőeket.


gyümölcsjoghurtokat eszek.

2009. aug. 12. 10:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Én keveset eszem, kb napi 200-300 kcalt, de azt abból, amit épp megkívánok.

Erre az "étrendre" kb 2 hét volt átállni, hogy ne legyek éhes. 2 hónap alatt fogytam 15 kg-ot és mindenhonnan 4-5 cm-t, a közérzetem legalább ugyanolyan jó, de talán még jobb is, mióta nem egész nap zabálok.

Sztem max 1 hónap, mire megszokod, hogy csak joghurt van, és nem is kívánsz majd mást. Van az aldiban láttam 0,1%-os joghurtot, nagyon finom.

Viszont csak óvatosan, hosszú távon tényleg veszélyes! Amint úgy érzed, hogy kell a szervezetednek, egyél valami mást is, többet ér, mint hogy kórházban köss ki, és ha jobban vagy és még mindig akarod, pár nap múlva folytathatod..

De tényleg jobb az életmódváltás annak, akinek van elég türelme és akarata.

2009. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

a 91kcal az sajnos cukros szar :S

ajánlom a natúrt + gyümölcs+ édesítő -> bele a turmixba és az frankó


a cukormentes yoghurtok általában 50-60kcal között mozognak 100 g-ba


ezt a módszert most nem firtatnám :)

2009. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2 hete csak joghurtot eszel és csak 1,5 kg-ot fogytál?
2009. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem egészséges, ha csak 2 joghurtot eszel egy nap.

Szerintem igy minimum dupláját fogod visszahizni egy idő után.

Egyébként nem szabad, hogy a diéta borzalmas, "szar" legyen. Élvezni kell az ételeket, ízeket. Persze azért nem mindegy, hogy mit eszel és mikor. A mozgás is fontos.

Én igy fogytam 20 kilót 4-5 hónap alatt. és nem szenvedtem, nagyon élvezem. Észre sem veszem, hogy fogyózom.

2009. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem lehet csak joghurton elni! teljesen tonkre teszed a szervezetedet! mas tapanyagokra is szukseged van, inkabb sportolj!!!
2009. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!