Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikortól éhezik a szervezet?

Mikortól éhezik a szervezet?

Figyelt kérdés

Segítene valaki abban, hogy mikor kapcsol a szervezet raktározásba?Több napi éhezés után csak, avagy ha 1 nap nem kap elegendő kalóriát?

Előre is köszönöm.


2011. szept. 9. 22:59
 1/10 anonim válasza:

Ha éhezéssel akarsz fogyni, az nem jó, mivel a bevitt tápanyagra is szükség van(a biológiai alapjait hallottam, de nem jut eszembe, azt hiszem, hogy a zsír lebontásához kell valami belőle), inkább próbálkozz azzal hogy mindenből kevesebbet eszel(fontos hogy kiegyensúlyozott maradjon a táplálkozás).

Persze a drasztikus fogyókúrának megvan az a hátránya, hogy utána még kövérebb leszel, ezért inkább azt javasolnám hogy kezdj el valami olyan sportot amit élvezel, egyél ugyanennyit és jobb alakod lesz...

2011. szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
55%
Egy napi éhezés után még biztos hogy nem fog.:) Sőt néha jól is esik, ha egy nap nem eszek csk valami nagyon könnyű ételt, ugy megtisztul, de persze másnaptól már ismét normálisan étkezel. Amugy ha fogyni szeretnél, hidd el ez nem vezet semmire. Akkor meg miért érné meg? Figyelj rám. Fogyni nem nehéz, csk rá kell szánni magad, s nm állandóan zabálni. Pokoli nehéz. Tudom. Csak próbáld ki ne egyél kenyeret, zsiros husokat, csokit, cukorkát, sütiket és tésztát. Ha ezeket elhagyod, és este hat óra után nem eszel, hidd el nkm két hét után már egy két kilóval könnyebb leszel, ha nagyobb a súlyfelesleged akkor 2-3 kgmal is akár. Szóval hajrá. Gyümölcs,zöldség bármilyen mennyiségben. Ja s ha nagyon kivánod az édeset, akkor méz:D
2011. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem éheztetni akarom magam hanem pont, hogy elkerülni azt, hogy az anyagcserém gyorsuljon és elkerüljem a raktározást.

2011. szept. 9. 23:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ébredés után 1 órán belül enni kell, napközben meg 3 óránként. Nem tudom, igaz-e, én így csinálom, nagyon bevált. Mindig csak kis adagokat egyél.
2011. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hát ezt nem tudom. De azt igen, hogy volt amikor három napig nem ettem. És utána már nem is voltam éhes.
2011. szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
86%
én tavaly egész nyári szünetben nem ettem és azóta se vagyok éhes
2011. szept. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én komolyan volt hogy elfejettem enni öt napig.
2011. szept. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
00:17-nél a pont .
2011. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy lehet elfelejteni enni?:DD

Egy naptól amúgy nem fog elkezdeni raktározni:)

2011. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikortól a tudat!
2012. máj. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!