Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nyáron fogytam 5kg-ot, tartom...

Nyáron fogytam 5kg-ot, tartom a súlyom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
most kiesett kicsi torna sajnos,mert beteg voltam meg stb:S fogyókúrás teát ittam,most szeretném abban hagyni.félek hogy vissza fogom szedni,10kg-ot szeretnék még fogyni,hogyan?

2012. nov. 16. 17:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és szobabiciklivel és felülésezéssel értem ezt el.mennyi kellene ezekből hogy tudjak fogyni? fogyókúrát nemtudok tartani iskolaidő alatt.:S
2012. nov. 16. 17:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyit ettel a nyaron? ES mennyit hasznaltad a szobabiciklit +mennyit mozogtal meg? Most mennyit eszel a nyarihoz kepest?
2012. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyáron kevesebbet ettme,most egypicivel többet.napi 10km bicikli volt meg 100felülés
2012. nov. 16. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szobabiciklizz rendszeresen, es szamold ki a napi energiaszuksegletedet ezen az oldalon a napi energiaszukseglet kalkulatorral: orvosilexikon.hu

Igy biztosra tudsz menni, nem kell naponta energiat szamolgatni, csak ugy tudni kb mennyit eszel nap mint nap, hogy ne legyen tobb vagy kevesebb a szuksegletednel. Igy fogyhatsz vagy tarthatod a sulyodat.

2012. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi.És itt hogyan tudom kiszámolni? Sok feleslegem van még
2012. nov. 25. 14:57
 6/7 pingvin 963 válasza:
szia irj privátba nekem 25 kilót sikerült leadnom 13 évesen lehet hogy tudok segiteni!!
2012. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Awful11 ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés szóval felüléssel nem lehet fogyni sehonnan!!!
2012. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!