Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Reductilt honnan érdemes...

Reductilt honnan érdemes rendelni? Tiszában vagyok a mellékhatásokkal, nem kioktatásra várok!

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

[link]

Azt az egy szót kellett beírni a Google-ba, hogy Reductil.

2012. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Ja és ha Tiszában vagy a mellékhatásokkal, a megrendelés előtt ússz ki a partra!
2012. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké tisztázzuk. Nem vagyok ennyire analfabéta, tudom hogy ha beírom a google-ba akkor válogathatok a jobbnál jobb ajánlatok közül viszont az egyszer sem biztos hogy eredetit kapok.

A másik! Mielőtt jönnének nekem egyesek azzal, hogy mozgás meg egészséges táplálkozás:

4 gyerekem van és egy férjem. A férjem nehéz fizikai munkát végez, ki is hajítana a házból ha salátát natur csirkemellel készítenék neki. Mivel mint ahogy említettem 4 gyerekem van így semmi szabadidőm sem mozgásra sem semmi másra. Ha lenne is fél órám tuti nem ugrabugrálással tölteném hanem az újság elolvasásával amire már napok óta nincs időm. A gyerekeim szerencsések, az apjuk alkatát örökölték. Ha három napig zabálnának össze vissza akkor is fogynának...

Mindezek mellett dolgozom és háztartást vezetek. Se időm, sem energiám nincs magamra, és ba*us ha ez a bogyó felpörget az külön jó mert a két legkisebb gyerekem óvodás.

Lehet vitatkozni hogy melyik a károsabb: bogyó vs. 42-es BMI.

Nem tudom feltűnt-e hogy majdnem éjfélkor foglalkozok ezzel is...

2012. nov. 16. 23:41
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
inkább egy jó díler és spuri. annak sem kevesebb a mellékhatása, ugyanúgy pörget, és legalább annnyira illegál, viszont lesz energiád még éjfélkor is futkározni :D
2012. nov. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem az a célom, hogy pörögjek. Értelmezd a kérdésem és ha nem tudsz rá választ adni akkor inkább ne írj semmit... Köszi!
2012. nov. 18. 18:37
 6/7 koboltos válasza:
33%
Felejtsd el!!! Nekem, még amikor legális volt orvos írta fel. Majdnem kinyiffantam. A kardiológián kötöttem ki és életem végéig szedhetek gyógyszereket. De, voltak jó páran akik nem voltak annyira szerencsések mint én. Neki a rokonok viszik a virágot a sírjukra.
2012. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
68%
Ne szedd, Kérlek! És nem kioktatásból! Én szedtem három hónapig, le is ugrott 14 kiló, és baromi jól éreztem magam a bőrömben. Aztán abbahagytam, kb fél év alatt vissza is jött belőle vagy 10 kg. Na akkor megint felírattam, és ki is váltottam, (pedig nekem legalábbis igen drága volt). Szedtem vagy egy hétig, mikor kiborult a bili, és betiltották. Hát én úgy megijedtem, hogy kidobtam az egészet a kukába. Nekem is van három gyerekem és egy nagyétkű férjem, aki húst hússal, napi ötször. :) Na, és megvan az a plusz 10-15 kg is rajtam, de én úgy vagyok vele, hogy inkább ducin legyek a gyerekeimnek, mint csinin a föld alatt. Lehet, hogy semmi bajunk nem lett volna, nem lenne tőle, de mi van ha mégis Te vagy én vagyunk az-az egy-két százalék? A gyerekeid, hidd el jobban szeretnek duci anyucinak, mint bombanő hullának. És amúgy is csak pénzkidobás, mert ha abbahagyod és nincs időd sportolni, diétázni, ezer százalék, hogy visszajönnek a kilók!! És tényleg NEM kioktatásból, hanem tapasztalatból írtam le ezt, mert én biztos nem fogok a gyerekeimnek olyan fájdalmat okozni, hogy emiatt a sz@r gyógyszer miatt kimurgeljek! :) De Te tudod! (vagy nem tudod, mit is csinálsz)
2012. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!