Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Aki szedett Raspberry vital...

Aki szedett Raspberry vital teblettát, az mikor szedte?

Figyelt kérdés

Melyik étkezés előtt vettétek be?

Kérem csak az írjon, akinél be vállt! (Én is olvastam a kritikákat, de én hiszek abban, hogy fog segíteni!)


2012. nov. 21. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

És amíg hiszel ebben, addig valószínűleg fogyni sem fogsz.

A fogyásnak biológiája van, nem hit kérdése.


Cukros, keményítős, tejes kajákat el kell hagyni, húst zöldséget be a hűtőbe és hajrá :)

2012. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 adrika_nagy válasza:
Én a reggeli és esti étkezéseknél vettem be. Nekem sokat segített. Tornáztam is mellette,úgy még hatékonyabbnak éreztem.
2012. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
többet segített mint a sok.. :D
2012. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 glsanya válasza:
Én is reggel és este vettem be az étkezések előtt kb fél órával. Arra figyeltem, hogy az étkezéseim mindig ugyanakkor legyenek. Sok vizet ittam mellette. Nekem így használt.
2013. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akik úgy érzik, hogy egy ilyen segédeszköz segített nekik a fogyásban, azokkal kapcsolatban egy dolgot nem értek..


Hogyhogy nem a Csillagok Istenének tulajdonítják a fogyásukat, vagy Obama újraválasztásának, vagy egy új adó bevezetésének.. ezeknek legalább annyi közük van a témához, mint egy kamuszernek.

2013. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kepek07 válasza:
A dobozára úgy volt írva h reggeli és esti étkezések előtt.A vacsorát se szabad kifelejteni,csak figyelj oda mit eszel.Én vagy salit ettem, vagy vmi gyümölcsöt,csirkemellet...Én már 4 hete így szedem és 6 kiló már lement.
2013. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!