Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Létezik olyan táplálékkiegészí...

Létezik olyan táplálékkiegészítő vagy recept nélkül kapható gyógyszer, ami elveszi az éhségérzetet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlságosan túlsúlyos, de amióta rákényszerültem, hogy abbahagyjam a rendszeres testmozgást (kb. fél éve), 10 kilót híztam, és tartok tőle, hogy ez még több lesz.

Sokszor unalmamban eszek, éhesnek érzem magam, ez ellen szeretnék tenni (a testmozgás sajnos kizárt).



2012. nov. 23. 22:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem:

24/F, 185 cm magas vagyok, 85 kg.

2012. nov. 23. 22:15
 2/4 bensdorp válasza:

A legjobb étvágycsökkentők:

- keserű ízek (pl. grapefruit, Tonic, aperitifek)

- rengeteg víz, nagy víztartalmú ételek (pl. zöldségek, gyümölcsök)

- almaecet

- nagy fehérjetartalmú ételek (pl. csirkemell, lazac, joghurt).

2012. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:

Nincs. Egyél sok zöldséget és húst, gyümölcsöt módjával. Csináld 4 hétig - idő kell, amíg átálsz. Unalmadban nem fogsz sárgarépát majszolni...

A testmozgás pedig sohasem kizárt - akármilyen problémád van, mindig van kerülőút.

2012. nov. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az agy a legjobb éhségcsökkentő. Tanulj meg különbséget tenni a fizikai és az érzelmiéhség között. A gyomrodra figyelj, ha üres akkor eszel, ha nem vagy éhes akkor nem. Táplálkozz és ne csak úgy kajálj. Indulj ki már abból, hogy az ember képes több napon át étel nélkül élni.Persze nem azt mondom, hogy napokig ne egyél. Én személyszerint (igaz lány vagyok ) egy egész napot simán kihúzok másfél virslivel és d.u. még valami kicsivel, talán legyen leves. Energiám van elég mégis. A legjobb jel ahhoz, hogy megkülönböztesd az érzelmi éhséget az fizikaitól : Az agyad rákattan, hogy most enni kell, hirtelen rádtör, hogy kötelező kajálni. A fizikai éhség fokozatosan jelentkezik, érezhető, hogy a gyomor üres is. Tanuld meg kezelni a tested, főleg az agyad. Az agykontroll a legtöbb megoldás kulcsa :)Foglald le magad egyéb tevékenységgel, járj ki sokat barátokkal, ismerősökkel, ne tölts otthon sok időt, főleg nem úgy hogy fent áll az unalom veszélyen. Ja és ami még a táplálkozást illeti, légy válogatós, ne egyél meg sok tartósítószeres sz*rt. Tudom elkerülhetetlen a mai világba, de én csupán pár gyümölccsel is túlélek egy napot. Na mit szólsz? Gondold át miből és hogyan készül az amit eszel. Táplálkozz, csak alapvetően, és ne legyen az étel az egyik legfőbb élvezetforrás. Ne egyél olyan dolgokat amik a vércukorszintedet csak úgy hullámoztatják. Ez mind menni fog, ha tudod hogyan kezeld az agyad. Sok sikert.

Egy nem vékony lány: 162 cm/ 58 kg.

2012. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!