Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a hatásosabb az adipex...

Melyik a hatásosabb az adipex vagy a reductil?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

tudodmit, vegyél kapásból amfetamint(speedet) valamelyik sikátorból, az a leghatásosabb, és rövid távon éri el azt, amit ezek a 1 hónap alatt.

Korábban halsz meg=kevesebb szenvedés:)

2012. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

SOHA, SEMMIT nem lehet gyógyszerekre alapozni!

Azok az utolsó utáni megoldások, és nem olyan egyszerű problémákra mint a fogyás..

2012. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szia,a reductilt nem ismerem,az adipex elég erös,én nem is szedtem csak egyszer.van a regenon az olyan arany középút.

de mindenképp ugy kellene hogy egyet beveszel és elmész edzeni,futni,kardiozni.tehat nem az hogy beveszed és leülsz tv nezni.

az idiótákat meg kitiltanám az oldalról.

2012. dec. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kérdés ki az idióta, ugye..


Kérdező, miért nem próbálsz meg egészségesen enni? A gyógyszerekkel ugyan úgy kárt teszel magadban mint a nem megfelelő táplálkozással. Gondolom azért kellene neked (akár tiltott) gyógyszer, mert nincs elég energiád, esetleg elhíztál.. Tehát az életmódodban valamit nagyon nem jól csinálsz, de ezzel nem vagy egyedül, meg kell tanulni jó ételeket enni, lehetőleg értelmes edzést végezni heti néhány alkalommal.

2012. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nekem nincs szükségem fogyasztószerekre.178 centi magas vagyok 86 kiló,heti 4 alkalommal járok konditerembe és speciálisan az én alkatomhoz és az étkezési valamint az edzési szokásomhoz összeállított étrendem van.


A kérdést azért tettem fel,mert mostanában megint mindenki diétázni akar és ha lehet egy hónap alatt leadni az éveken át szép lassan lerakódott zsírpárnákat.Legtöbben az adipexet használják (ami nem tiltott csak Mo.-n nincs törzskönyvezve.A neten nézelődve olvasgatva bukkantam rá a reductilra.Az adipexről tudom hogy hogyan működik mivel nekem is jó néhány ismerősöm szedi,de a reductilt nem ismerem.Ezért gondoltam hogy ha van itt olyan aki használta és tud érdemi infóval szolgálni az írjon.


A kérdés egyszerű: adipex vagy reductil? Nem pedig az életmódváltás és a helyes táplálkozás.

2012. dec. 1. 11:10
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Pedig egy tömegnövelő vagy szálkásító "dijéta" mellett lenne értelme erről beszélni.


Mindkét gyógyszer veszélyes és nem ajánlott :(

2012. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát kissé én is csalódtam, főleg mikor ezt olvastam... :(


[link]

2012. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Fulár ***** válasza:
Oké kis barátom....Ha te ilyen fas*a gyerek vagy és ilyen ku*va egészségesen élsz meg gyurma Gyuri is vagy stb...akkor lehetne némi fogalmad arról,hogy mindkettő ku*va erős méreg.Az egyik lassabban öl a másik pedig gyorsabban.Ha az ismerőseid zabálják akkor miért nem őket kérdezed?Nagyon erős itt a kamufaktor.....Egy a lényeg.Azzal sza*t sem érsz ha csak ezeket a tetves mérgeket tömöd magadba.Dolgozni kell.Baromi keményen vért pis*lva.És igenis lehet változtatni.Mindig lehet.Erre én is lehetnék az élő példa.174 centimhez 100 kiló voltam és úgy néztem ki mint egy zsírgombóc.Most csak 90 vagyok és büszkén állíthatom,h szín izom.Sok időmbe telt és rengeteg munkába.Néha már azt hittem,h beledöglök.De mégis itt vagyok.Nem kell hozzá az égvilágon Semmi!Csak a fejedben kell átrendezni néhány dolgot.
2012. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Szia, bár az adipexet nem ismerem, de a reductilról tudnék egy két szót írni. Magyarországon már betiltották, nem véletlenül, ugyan fogy tőle az ember, mert én egy darabig szedtem, de a gyengébb fajtától is két hét után olyan erős szívdobogásom lett tőle, hogy inkább abbahagytam, inkább akkor maradok olyan amilyen, rájöttem én is mint hála Istennek sokan mások, nincsenek csodabogyók, hogy beszeded, és fogysz azonnal. Nekem sikerült változtatnom az életmódomon, hála az új munkahelyemnek, ahol bírni kell a 14-15 órás talpalást. Tudom írtad, hogy sportolsz, de inkább amit ajánlanék mellé az a Bio-Tech-ben kaphato Brutal Blade nevezetű étrendkiegészítő. Remélem tudtam némi információval szolgálni. További szép napot.
2012. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves Fulár!


Az ilyen fasza gyerekek válaszaira egyáltalán nem vagyok kíváncsi.Pont leszarom,hogy milyen kemény vagy.A kérdés nem az volt hogy te mit és hogyan csinálsz.Ismételten leírom neked: Melyik a hatásosabb az adipex vagy a reductil?


Egészen egyszerűen csak olvasni kell megtanulni és a KÉRDÉST ÉRTELMEZNI!Amennyiben nem tudsz értelmes választ adni az adott kérdésre inkább hallgass és tartsd meg magadnak a véleményed.


A többiek válaszát köszönöm!

2012. dec. 8. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!