Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » HOODIA p 57 használt már...

HOODIA p 57 használt már valaki ilyet? Hatásos? érdemes megvenni

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom csak nekem és néhány társamnak tűnik fel, hogy ez az ezredik "csodaszer", amit amerikai vagy tök tudja milyen tudósok fedeztek fel és valami fantasztikus módon segíti elő a fogyást. Ráadásul már a fél világnak bevált és mégis lesz holnap egy másik, amit megint meg fogtok kérdezni, mert az lesz a legújabb felfedezés. Tényleg ennyire sötétség van a fejekben? Nem láttok át a szitán? Nem olyan nehéz, próbáljátok meg! Hihetetlen, hogy ezredjére is át lehet b*szni az embereket ugyanazzal a hülyeséggel.
2012. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én ma vettem be az első tablettát és eléggé felvitte a vérnyomásomat meg a pulzusomat. Sok folyadékot iszok, plusz szedek hozzá fokhagyma kapszulát. Nagyon sok rosszat hallottam róla... reméljük nem lesz semmi gond. Sok embert ismerek személyesen, akik fogynak tőle, ismerek olyat is aki hallani nem akar róla, mert gyomorbántalmai lettek. Szóval ki hogy reagál rá. Bár nem értem, ha annyira természetes összetevőkből áll, akkor mik ezek a durva mellékhatások... na de majd látjuk! Irok majd a tapasztalataimról. Sok sikert mindenkinek!
2013. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 #Pocok# válasza:
Ha azt vesszük,sok csodaszert propagandálnak azzal,hogy 100%-ban természetes eredetű...csakhogy természetes eredetű,halálos méreggel ellátott dologból akad bőven,ez még önmagában nem megnyugtató...én végső elkeseredésemben próbáltam ki,leszoktam a bagóról és meghíztam nagyon,amit sehogyan sem tudtam leadni.És bevált!Sikerül végre szabályoznom azt a mocskos kényszerevést és szépen fogyok,nem kell az édesség,a kenyér,kívánom a zöldséget stb...féltem tőle,de örülök,hogy kipróbáltam.annyi,hogy evés közben veszem be reggel,így elkerülöm a rosszullétet+sok folyadék.De nyilván nem vagyunk egyformák.
2013. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!