Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használ valaki Sibutramine...

ChaoticEmily kérdése:

Használ valaki Sibutramine nevezetű éhségcsökkentő tablettát? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem nagy szükségem volna éhségcsökkentőre, másképp egy fogyókúrát se tudok végig csinálni a farkaséhségem miatt, úgyhogy lebeszélő kommentek nem érdekelnek. Ha esetleg van más ilyen hatású készítményt ami nektek bevált az is érdekel. Slimtrim sajnos nem kapható átmenetileg Magyarországon.
2012. dec. 10. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Csökkenti az éhséget, ez nem vitás.


Nem akarlak lebeszélni róla, egyrészt mert ezt előre kikötötted, másrészt mert itt az a hír terjeng rólam, hogy nagyon "erőszakosan" írok. Ne legyen emiatt gond :)


De egy komoly kérdés mégis marad.. végső soron miért akarod csökkentei az étvágyad? Miért akarsz fogyókúrázni, a "farkaséhség" nem rossz dolog, enni nyilván kell és jelez a szervezetünk, hogy bőséggel kellene is.. ez természetes! :)

Nagyban rásegít sajnos erre, hogy direkt olyan divatos élelmiszereket eszünk, amik után nagyon komoly éhségrohamok jönnek, de ez egy dolog én például nem ilyeneket eszem.

2012. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Az éhségérzet a vitamin és ásványianyag-hiány miatt van. Ajánlom a vitaminkirály vivőanyagmentes termékeit, és a paleolit táplálkozást.

A csoki utáni éhség csökken, ha szójalecitin granulátumot(DM) és halolajat fogyasztunk.

Az étvágycsökkentők általában csak az ingerületet blokkolják, és csak átmeneti megoldást nyújtanak.

A gyomor, ha ki van tágulva, akkor kell hozzá türelem, hogy normál méretűvé vissza csökkenjen. Valamit valamiért.

Tartós alakformáláshoz életmódot kell váltani.

2012. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Diák vagyok, nincs pénzem se életmódváltásra, se egészségesebb étkezésre, se mindenféle bio cuccra meg vitaminokra. Nagyon tudok örülni a májkrémes konzervnek, az olcsó fehérkenyérnek és a poralapú sajt szószoknak:) kövérnek sem mondanám magam, 165 cm/ 54 kg. De úgy 47-48 kgosnak jobb volt lenni. Utálok futni, kondibérlet drága, a tornázástól ugyan izmosabb lettem, de nem vékonyabb. Egyenlőre nem tartom fontosnak a helyes étkezést, meg a rendszeres testmozgást. Ha döntenem kell, hogy új gitárhúrokat veszek, vagy vitamin kapszulákat, netán elmegyek moziba a barátaimmal, vagy félreteszek bio piacra, akkor számomra egyértelmű a válasz. Majd ha híres rock sztár leszek, vagy jól fizetett vegyészmérnök (netán a kettő együtt) akkor lesz kertem ahol egész nap túrom a földet és bio cuccokat nevelgetek. Lovat is szeretnék régóta...na mindegy.. De egyenlőre más a helyzet.Úgyhogy ide az ördög piruláival, a mérgező, ám hatékony vegyszerekkel, és egy probléma letudva;)
2012. dec. 10. 22:08
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Hát, de még ha vállaljuk is a kockázatokat, akkor sincs ilyen O.o


A zöldség viszont olcsóbb mint a májkrém, még szerencse. Több pénz marad mozira és gitárhúrra ;)

2012. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a májkrém meg sokáig eláll. Amúgy a Slimtrim nekem jó volt, nem voltam éhes, tudtam aludni.De azt most nem lehet kapni, és kaptam tőlük egy e-mailt, hogy van helyette sibutramine ami ugyanaz, csak más a neve, mégis valamiért 2000 Ft-al olcsóbb és érdekelne, hogy valaki megrendelte-e.
2012. dec. 10. 22:29
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha humorból azt írom, Te menthetetlen vagy akkor érteni fogod mire gondolok, ugye? :)


Na annyit tudok segíteni, hogy én anno elég keményen felvettem a kapcsolatot a cefamadar forgalmazójával, ez egy német, bevizsgált cucc ami éhségcsökkentő.


NEM állítom, hogy ez bárkinek jó, azt mondom hogy ez éhségcsökkentő, ennyi. Sőt nem is ajánlok semmi ilyet, mert az egészséghez, a fogyáshoz ezeknek semmi közük.

[link]

2012. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sőt bóknak veszem! Valójában mivel már megrendeltem a cuccot, odaadtam anyámnak kipróbálásra. 4 napja szedi, semmi baja és fogyott csak sok vizet kell inni, mert kiszárad tőle az ember, de ez mindegyiknél így van. Gondoltam ezt is megjelenítem, hátha valaki átszenvedi a májkrémes részt és még mindig érdekli a téma.
2012. dec. 16. 01:03
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és nem szabad alkoholt fogyasztani a kúra alatt (nálam itt bukott meg a dolog)
2012. dec. 16. 01:04
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát.. gratula..

Kíváncsi lennék ha jövő ilyenkor írnál, vajon mit fogsz írni hogy állsz..

2012. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
44%
Nincs kitartás, nincs áldozat. Lószart nem érsz el az életben se diéta terén, se máshol, ha ez a hozzáállás. Anyádat meg tesztalanynak használni külön érdem. Inkább valami szürkeállomány növelő szer kéne.
2013. febr. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!