Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha éhségcsökkentő kapszulát...

Ha éhségcsökkentő kapszulát szeretnék venni, akkor kiszolgálnak engem a patikába? 15 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:

sztem nem, fejlődésben vagy, még a normál fogyókúrát is óvatosan kell kezelned, nemhogy gyógyszert szedni!!!

ha nagyon kövér vagy, akkor beszélj a háziorvosoddal, majd ő segít.

ha nem, akkor inkább sportolj és mondj le a cukorról, zsíros kajáról és kenyérről, ez tutira lefogyaszt.


mennyi a felesleged?

2009. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miér kéne az éhséget csökkenteni? Az éhség egy jelzés a szervezeted részéről, sőt megvárni sem érdemes, mert akkor hozzákezdett az izmok lebontásához. Butus vagy még, javaslom, hogy olvass olvass és olvass neten, bárhol.
2009. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdés nem ez volt. Egy igen, vagy egy nem válasz kellett volna...
2009. szept. 17. 15:50
 4/8 anonim ***** válasza:

én már 12 évesen szűztea kapszulát vettem a gyógyszertárban. azt mondtam, a nagynénémnek kell. és mosolyogva kiszolgáltak. no para. a dm-ben is lehet ilyesmit kapni sztem. vagy próbáld ki az éhségcsökkentő teákat, amiatt nem fognak hisztizni.

jó fogyást!

2009. szept. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha igen vagy nem kell baszod, akkor fogd magad és menjél el venni. Hülye kérdés.
2009. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Csak receptre és csak 18 felett! Akkor is csak orvosi kivizsgálás után.
2009. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2009. szept. 24. 19:45
 8/8 anonim válasza:
szerintem felesleges ien dolgokat szedni, az égsznek az a lényege h mit kajálsz, mennyit, és hogy mennyit sportolsz. Pl az étkezséedből teljesen vondd ki a kenyereket, és csak 100% kiőlésüt egyél + zöldség gyümölcs, húsokból is csak csirke. Sportolásról szerintem emg annyit hogy naponta vagy minden második nap lemész kicsit futni, 20-30 percet, ennyi az egész
2009. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!