Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vélemény vagy tapasztalat a...

Boglárka1994 kérdése:

Vélemény vagy tapasztalat a tablettáról?

Figyelt kérdés
[link] -> hasznos lehet ez a termék , vagy csak fel fújt dolog az interneten , esetleg más hasznos zsírégető tabletták ajánlását is elfogadom
2012. dec. 14. 22:01
 1/3 Dyncsy válasza:
Nyilván kiindulva abból hogy tabletta nem lehet túl jótékony hatása a szervezetünkre. Én amondó vagyok ha valaki fogyni akar ne gyógyszerek segítségével hanem határozza el az elején fogyni akar vagy sem mert ha az utóbbit választja akkor hiába szed be gyógyszereket is ha nem mozog mellette semmire sem jó.Ha meg mozog akkor pont nincs már szükség a gyógyszerre. Ennyi feleslegesen mérgezi az ember magát minden hülyeséggel.
2012. dec. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked hasznos lesz.


Vegyél jó sokat, és egy életre rá fogsz döbbenni, hogy nincsenek varázsszerek, csodák amik könnyebb utat jelentenének.


Bizony meg kell enni a zöldséget, a húst, ki kell dobni szép ívesen a kenyeret és a tejet, joghurtkát, cukrokat, és így lehet fogyni.

2012. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vettem a tavasszal, visszaküldtem mert NEKEM nem használt.

Szerintem csak átverés , mert ha a vevők 80-90% a elégedett lenne nem lenne probléma azt a néhány termékárat visszafizetni. Nincs elérhetőségük, csak egy email cím amire nem reagálnak. Ha még nem vettél ne dobd ki rá a pénzed.

2012. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!