Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pu erh kapszulától mennyit...

Pu erh kapszulától mennyit lehet fogyni? Mennyire káros a szervezetnek? Meddig lehet folyamatosan szedni? Mennyi volt a legtöbb kiló amit ezzel leadtak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kapszula helyett inkább idd magát a teát. Elég iható, nekem az a módszerem, hogy megvárom hogy teljesen kihűljön és úgy élvezhetőbb az íze. Egyszerre fél litert szoktam meginni. Szerintem ez nem úgy direkte fogyaszt, hanem az emésztést segíti, ami azért jól jön, ha az ember lánya/fia fogyózik.:D
2008. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia! A kapszulának, és a teának hashajtó hatása van egyaránt. Napi 1, 2 kapszulánál nem kell több, és egy doboz után ajánlott szünetet tartani, mert a bélbolyhok megsínylik a diétát. És azért nem szabad elfelejteni, hogy mozogni is kell, ez is gyorsítja az anyagcserét.
2008. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!