Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az étvágycsökkentő tabletta...

Az étvágycsökkentő tabletta is káros a szervezetre? Pl. Régen a Lindax-át szedtem.

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
kiválasztottad az egyetlen dolgot kb. ami káros a szervezetre
2013. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Sok minden káros a szervezetünkre.. a kenyérevés és a tejivás is.. ehhez még valami szer? Számít vajon?.. lehet hogy nem.


De a tejet és a kenyeret lehet nem csak azért kéne elhagyni mert káros, hanem mert ezzel fogyni is lehetne, fogyasztószerekkel (függetlenül attól, hogy mennyire károsak) NEM LEHET sajna.

2013. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Írónikus, de annó a háziorvos asszisztense ajánlotta, és az írta fel... Tehát nem az én választásom volt, azóta persze betiltották vagy mi...


#2: Fogyni az igaz hogy nem lehet vele, viszont annyit akkor nem eszünk, pl. este ez fontos lenne.

2013. jan. 2. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azon a véleményen vagyok, hogy ha éhséget érez az ember, akkor annak oka van. Jó étrenddel nem éhezik az ember és mégis lehet fogyni.
2013. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Annyit akkor nem eszünk.. ez igaz!


De ha felvennénk azt a manapság ritka szokást, hogy ételeket eszünk műsz.arok helyett (például zöldséget hússal pizza, sütemény, joghurtka stb. helyett, én a gabonákat műkajának tartom mert normális esetben nem eszi meg az ember, csak ha feldolgozzák és lisztként elkészítik, de összetétele alapján is számunkra inkább műanyagok semmint hasznos táplálék) akkor nem az étvággyal kéne variálni..

Ha éhes vagyok eszem zöldeket vagy húst, nem bogyókat szedek fel, főleg nem ha még orvos ajánlotta. Az orvosok veszélyes fazonok, óriási pénzeket fektetnek gyógyszergyártók az orvosok idomításába. Ezek után lehet gondolkodni rajta, vajon kinek is dolgozik az orvos, és miért írnak fel mindig gyógyszereket, amikor néhány évtizede ritka volt a gyógyszerhasználat (Dr. Lenkei nyomán).

2013. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!