Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Rendeltem neten 3 hónapja egy...

Rendeltem neten 3 hónapja egy fogyasztó szert.130 kg ról 3 hónap alatt lefogytam 92kg ra különösebb megerőltetés nélkül. De a bőröm lóg mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megvettem a szert elkezdtem szedni ugyan úgy csináltam mindent mint ahogy szoktam viszont lement dúrván 40kg viszont a bőröm lóg tehát a hasam a combomon meg a hónam alján lóg a bőr és már nem tudok vele mit tenni ez kb fél éve volt azóta tartom a súlyom de a bőrömtől ki készülök és nincs 450 ezrem műtétre vagy több. És 21 éves fiú vagyok. Ezt tegyük hozzá a bőröm csíkos tokám se húzódott vissza rendesen. Tornázni nem tornáztam. Kérdésem az hogy tudom megemnteni magam ? Még a mellem is lejjebb csúszott :D Vicc. Segítsetek. PLZ

2013. jan. 7. 02:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudod magad megmenteni, csak picit javítani.

Állj neki mozogni, hátha valamit sikerül alkotni...

Gratulálok..........

2013. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A szernek ehhez semmi köze, túl sokat fogytál túl kevés idő alatt és mivel semmit nem mozogtál semmit, így a bőröd nem tudott reagálni a nagy mértékű súlyvesztésre.

Gratulálok. Szokj hozzá.

2013. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%

Gratulálok... megvenni meg lehetett azt a szart (saját bevallásod szerint se tudod, h mi volt benne, és mit művelt a szervezeteddel?! eszednél vagy?! a francokat...annyi eszed sem volt, hogy a következményekre gondolj, illetve utánajárj... ne aggódj, vissza fogsz hízni, még ha nem is most, de 2-3 éven belül biztosan, akár a dupláját is... később meg még nehezebb lesz lefogynod...

Ami meg a sportot illeti... Lusta vagy felemelni a fenekedet és 2 lépést tenni a saját érdekedben... és itt nem a fogyásról beszélek, hanem a szívedről, a tüdőkapacitásodról, az emésztésedről (igen, a sport gyorsítja az anyagcserét), a hormonháztartásodról, a bőrödről (aminek ideje lett volna alkalmazkodni a fogyásodhoz, de még a méreganyagok is kiürültek volna belőle, és nem lehetne narancsot szüretelni róla... és megsúgom, undi egy pasi bőrén is a karfiolrózsa!)

szóval csak gratulálni tudok... meg lehet rajtam sértődni, és dislike-ot nyomni meg társai... én segítettem...

2013. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Andizsuzsi ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Ha lenne olyan szer, amivel 3 hónap alatt ekkora fogyást lehetne elérni mindenfajta életmódváltás nélkül úgy, hogy az nem okoz semmiféle károsodást a szervezetben, akkor egyrészt a gyártója már vezető cég lenne a világban, másrészt nem lenne itt a fogyókúra topik, mert nem lenne túlsúlyos ember.

A bőrőddel semmit nem tudsz kezdeni, kezdj gyűjteni a plasztikai sebészre, és legközelebb gondolkodj, mielőtt cselekszel.

2013. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Amúgy nagy nevű gyártó szere csak magyarba nem ismert dolog. Voltam utána dokinál vérvétel meg miegymás de semmi bajom. Amíg állok úgy nem annyira gáz a lógás azért jó látszik de ha leülök akkor gáz :S Akkor olyan vagyok mint 1 mini Michelin baba :D És maga a bőröm feszes nem fonnyadt meg ilyesmi :D Csak kb ilyen : [link] Így lóg kb ha előre hajolok tök gáz de ha kihúzom magam elmegy. Meg olyan hülyén fogytam :D Pl a tokám meg a fejemen a zsír most kezd így fél év után lemenni eltünni vissza húzódni. Mellkas váll kar tökéletes hónam alatt van egy kis lógás. Onnan lefele gázos.
2013. jan. 7. 17:17
 16/20 A kérdező kommentje:
Erőnléttel meg semmi baj. Fekvő támaszt szinte soha nem tudtam. Most már az is kényelmesen megy felhúzni magam hű álom volt. Most már az is megy. Felülés is kényelmesen megy. KB olyan mintha a zsír eltűnt volna izom meg megmaradt. Nem estem össze egyáltalán. Ugyan olyan széles vagyok mint 130KG san. Csak nincs rajtam annyi zsír. A Hasamon a felső 2 kocka látszódik (ha állok). Bordáim is :D Amiket nem is emléxem mikor láttam utoljára. Nagyon érdekes szerintem elmegyek konzultálok dokival mi legyen mert úgy hallottam a TB fizeti a has plasztikát néhány esetben.
2013. jan. 7. 17:26
 17/20 Leveltetu ***** válasza:
Az uszast valaszd... a balnaknak is ki*aszott csinos alkatot formalt
2013. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Mi ez a szer? Anyumnak szeretnék. Megmondod a nevét?
2013. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
3 hónap alatt 40kg? Mit vettél te, plutóniumot?
2015. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem helyrejön az is, csak lassabban. Újabb 3 hónap alatt talán.
2015. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!