Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Akik használták a turbó d-t,...

Akik használták a turbó d-t, milyen eredményt értek el? Véleményeket is szeretnék.

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

én 4 kilót fogytam vele, úgy hogy a végén már nem tartottam be az előírást mert spóroltam a porral. Az 1 doboz nem elég a 2 hetes programhoz.

Amúgy finom, és jól telít utána sosem voltam éhes

2013. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Az csak egy fehèrjepor ès abbol is a legszarabb mellèrakva fruktozzal ami ch-bol a legszarabb

Menj el egz kondis boltba ès vegyèl tejsavot, többet ér

2013. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
29%

2 héten keresztül csak a csokis változtatát ettem (ittam), reggel, délben, és este is. Sokszor majd kiugrott a szemem. Mellette ittam kávét édesítővel, tejjel, és próbáltam odafigyelni a folyadékbevitelre is.

Lett volna miből fogyni, ennek ellenére egy dekával nem mutatott kevesebbet a mérleg!!!

Lehúzás az egész, szívesen elbeszélgetnék "Laurával" :)

2013. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!
2013. jan. 24. 11:13
 5/13 anonim válasza:
86%
én a könnyítettet csináltam 2 héten keresztül, 8 kg-t fogytam. a helytelen táplálkozásom és mozgáshiányom következtében 10 hónap múlva visszacsúszott pár kiló. most szeretném megint elkezdni
2013. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
96%
16kg-t fogytam két kúra alatt. Két kiló csúszott vissza azóta, ezért nemsokára újra megismétlem az intenzív kúrát. Nekem csak ez vált be. Csak akarat erő kérdése az egész!
2013. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
88%

Én végig csináltam a 2 hetes intenzív programot, (172 cm magas vagyok) 65 kg-ról 59-re fogytam.

Az első 2 nap könnyű volt, a 3-4. kínszenvedés, utàna megint könnyebb, majd a 9-10. nap volt megint szörnyű, nagyon nehèz volt megállnom hogy ne egyek. Éhes az nem vagy, igazàból azt nehéz kibírni, hogy nem vehetsz magahoz szilárd táplálékot 2 hétig.

A 2 hét letelte után egészségesen étkeztem, sportoltam heti 4-5 alkalommal, a cigiről is leszoktam és 1 hónap alatt elértem az áhított 55 kg-t.

Ez 2 hónapja volt, azóta is rendszeresen sportolok, egészsegesen is étkezem, bár nagy ritkán becsúszik azért egy mekizés. :D Most 53 kg vagyok, teljesmértékben elégedett az alakommal, tovább már nem szeretnék fogyni.

Ha jól emlékszem, 1 napi TD adagban 700-800 kcal van, ami nagyon kevés, szóval nem csoda, hogy ennyit fogy tőle az ember. Ha ezt a 700-800 kcal-t egészséges kajákkal viszed be, ugyanez lesz az eredménye súlyveszteség szempontjából, ráadásul sokkal olcsóbban is kijössz. :) Ezért ha rám hallgatsz, nem veszed meg ezt a port, inkabb bevásárolsz zöldségekből, sovány húsokból, elkezdesz futni, úszni, bicózni, otthon tornázni vagy kondiba járni és csak úgy peregni fognak azok a kilók, ha elég kitartó vagy. :)

Én a 2 hetes TD után 900-as napi kcal-n voltam 4 hetig, azóta 1700-ason vagyok, de ezt nem mindig tartom már be olyan szigorúan. :D

Amúgy azt szoktam csinálni, hogy mindennap este összeállítom, hogy másnap mit fogok enni, és mindig azonos időben, azonos időkönként étkezem. 8-kor kelek, utána egyszerre eszek, majd 10kor, délben, 2kor, 5kor és 8kor. és emelett szedek c, kalcium es magnezium+b6 vitamint. Nekem ez bevállt, sokkal energikusabb vagyok azóta és persze ezerszer jobban is érzem magam a bőrömben.

2013. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
88%

Mär nem azert, de hetes, te nem vitted egy kicsit tulzäsba?

172 cm-hez eleg keves az 53 kg, ekkora magassäghoz kb 60-62 kg lenne a normälis.

2013. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
88%
8as, lehet igazad van, de nekem ilyen test kell ahhoz, hogy jó nőnek érezzem magam :)
2013. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
76%
Sok az a 60-62 kiló. A táblázatokban lehet, hogy ennyi van leírva ideális súlynak, de kinek mi az ideális.. én éppen ennyi vagyok, 172 cm és 63 kiló, és nem tetszik a hasam, mert hurkás, és elárulom, ez nem egy kiló felesleg! Én 57 kilósan éreztem magam szépnek, csinosnak, de hát kinek mi, igaza van az előttem szólónak, sokat számít az alak, meg a testalkat!
2013. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!