Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A "ZÖLDLÖTTY"-ként emelgetett...

A "ZÖLDLÖTTY"-ként emelgetett lúgosító folyadékról (SuperGreens-ről) kérem a véleményeteket, hogy mennyire egészséges, és hasznos a fogyasztása?

Figyelt kérdés
A leírások alapján azt olvastam róla, hogy a lúgosítás mellett mindenkinek segít beállítani a szervezetét a normális testsúlyára.Az írjon akinek van már tapasztalata erről a termékről.
2009. aug. 28. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom miféle lúg van abban a zöld izében, de az biztos, hogy a gyomorsavval reagálni fog, és nemcsak a lúg közönbösíti a svat, hanem fordítva is. Ez tiszta kémia. Innentől fogva nincs is hatása, mert nem is létezik többé, mint zöld lötty, pláne nem lesz lúgos kémhatású. Magyarul savtúltengésre jó, de arról senki nem is álmodjon, hogy ettől mindenféle egyensúly beáll.
2009. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
már bocsi, első válaszoló, de ha nem értesz valamihez, nem kéne beleszólni... a lúgosító nem azt jelenti, hogy maga, amit megeszel,lúgos, sőt, lehet, hogy savas (pl citrom), csak az emésztése során fognak lúgok termelődni, de nem olyan mennyiségben, hogy az semlegesítse a gyomorsavat...a szervezet ph értékét 1-2 tizeddel csökkenti, hosszú távon...a zsírégetést segíti, de önmagában nem elég, szív-és érrendszeri problémákra is jó ezáltal, valamint normalizálja a vér cukorszintjét
2009. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A második hozzászólást köszönöm, már egy kicsit jobban képben vagyok, mivel volt egy cukorbeteg barátom aki szintén ezt itta és akkor most már értem a miértjét....köszi
2009. aug. 28. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ittam én is ezt a Zöld löttyöttkb 1 hétig.Utánna képtelen voltam lenyelni.nekem ennyi a véleményem róla
2009. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy vannak, akik nem is ismernek valamit, de véleményük az megvan róla! Én is és a férjem is 2 hónapja isszuk a zöld löttyöt, ő 9 kilót fogyott, én 6-ot. Emellett igyekszünk egészségesebb ennivalót fogyasztani, mint azelőtt. Szerintem az íze nem rossz, de gyakran teszünk bele citromot, így jobb. Lesz egy fogyókúra tábor: www.fogyokuratabor.hu ahol a zöld löttyöt is kapni fogják a résztvevők, ott ki lehet próbálni, nem kell rögtön megvenni.
2010. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!