Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld tea fogyaszt? Méregtele...

A zöld tea fogyaszt? Méregtelenít? Egészséges?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
Hasmenést okoz, amit sok zseni úgy értelmez, hogy anyagcserét gyorsít, és méregtelenít. Közben semmi másról nincs szó, mint hogy izgatja a bélfalat, ami erre gyors összehúzódásokkal reagál, és szépen megfos@t... már bocsánat. Ha tönkre akarod magad tenni csináld. Ha meg hallgatsz a sok sügérre, akkor meg végképp...
2010. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát érdekes ez a vélemény, pl engem még soha nem fosatott meg a zöld tea. Ellenben minden nap ittam 1/2 litert a kicsit csökkentett étkezések mellé, és 8 hónap alatt fogytam 16 kilót! Nem kamu! Amíg nem ittam a zöld teát nem sikerült fogynom, így én abszolút hiszek benne!
2010. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ezek szerint egészségtelen?
2010. jan. 24. 16:03
 4/21 A kérdező kommentje:
mármint az első hozzászóló szerint
2010. jan. 24. 16:04
 5/21 anonim ***** válasza:
44%

Első vagyok, amit a második írt az egy esetben lehetséges, ha odafigyelt az étkezésére és mozgott is mellette. Ez esetben viszont a teának semmi köze semmihez.

Orvosként, dietetikusként és személyi edzőként mondom, hogy egészségtelen... zöld tea, mályva tea stb. Sok embert ismerek akik hónapokra, van aki egy évre is hazavágta az emésztését vele. Meg kell tanulni táplálkozni, napi 5-6 kis étkezés egészségesen és felgyorsul az anyagcsere magától. Ez az egy jó megoldás van. Minden más hülye fogyókúra, 90 nap, káposzta, level... mittudomén... baromi egészségtelen és haszontalan.

2010. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de szerintem kevered a szűzteával.

2,5 éve RENDSZERESEN!!!! iszom nap mint nap és több ismerősöm is.

Soha nem ment még tőle a hasam!!

Szépítí a bőrt,hamarabb emésztesz főleg nehéz ételeket,és csökkenti az éhségérzetet.

Rákos nagymamám is liter szám issza.

Sokszor még a kávé helyett is jó.

Csak ajánlani tudom!!!!!

2010. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a zöld tea nagyon egészséges, én is szoktam inni. Persze mint minden mással, ezzel is az a helyzet, hogy nem szabad túlzásba vinni, és akkor nem lesz baj.
2010. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is iszom a zöld teát, de még sohasem hajtott meg ellendbe a szűz, mályva, ginseng teákkal.
2010. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
Én is iszok zöldteát, és az eredmény nem kilógban mérhető. Sok változás, gyorsítja az anyagcseréd, és NEM fosät meg!!!
2010. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Évek óta iszok zöld teát, sosem fostam tőle. Aki ezt mondja, az hazudik. Az egyik legegészségesebb tea a világon. Csak ovass utána. És igenis fogyaszt, persze nem egyik napról a másikra. Aki mást mond, az hülye.
2010. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!