Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vélemények erről a termékről?...

Vélemények erről a termékről? Tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés

[link]


Tesómnak ajánlotta egy orvos.. nem ilyen téren dolgozik, de állítólag ő ezzel fogyott le.. Namost, én marhára nem hiszek ezekben a bogyókban. Attól hogy valamitől kevesebb étvágyad van még nem fogsz lefogyni, ha nem teszel érte, és nem olyan dolgokat eszel amiket lehet, és nem mozogsz mellé... Tesóm viszont ki akarja próbálni (15 éves 120kg) és apa meg meg akarja neki venni.. Én mondtam hogy ne vegyék, fölösleges, nem hallgatnak rám (mint általában..)


Tehát érdekelnének vélemények, hogy ha használta valaki bejött-e vagy nem, stb.. Hátha másnak hisznek, ha nekem nem, persze mindenki tévedhet, lehet hogy tényleg jó.. Csak épp én nem hiszek az ilynekben. Köszi előre is.


2013. jan. 15. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen súly esetén tényleg hasznos lenne egy orvos, de olyan, aki ilyen téren dolgozik.
2013. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

magas vérnyomás miatt került orvoshoz a múlthéten először, most kivizsgálásokra jár.. már akkor mikor anya letette a telefont, hogy be kell menni érte a kórházba mert átküldte a sulidoki a vérnyomásával, mondtam hogy a súlya miatt van.. nem hitték el, míg az orvosok is nem ezt mondták.. ezt a bogyót konkrétan egy szemész mondta, (mivel rengeteget fáj a feje is.. így oda is elküldték).. de a leletei meg a pajzsmirigy vizsgálata után azt mondta már 2 orvos is hogy a súlyától magas a vérnyomása.. azt se hitték el nekem.. csak mikor orvos mondta.. ha most azt mondanám vigyék a súlya miatt (nem a vérnyomása miatt) orvoshoz, azt is csak akkor csinálnák meg, ha orvos mondja hogy keressenek fel egy szakembert.. nem is erőlködök..


amúgy a kérdésre kérek választ, és nem ámúldozásokat, meg orvoshoz küldözgetéseket. köszi!

2013. jan. 15. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:
az egyik rokonom használ ilyet, pár kilóval könnyebb lett, viszont baromira ingerlékeny amióta használja
2013. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na, akkor azthiszem elköltözök ha hugom ezt beveszi :S így is elég érdekes személyisége van.. :S
2013. jan. 15. 21:35
 5/5 anonim válasza:
használ. nagyon sok vizet kell inni hozzá,és étkezés előtt kb fél-1órával bevenni. evés közben egyszerűen érzed,hogy nem megy több. de nem szabad nasizni továbbra se. én ettől fogytam 10kg-ot,de van ismerősöm,aki többet.
2013. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!