Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A mályvatea tényleg fogyaszt?

A mályvatea tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
Ilyen zöld dobozban van, annyi van ráírva asszem, hogy mályvatea, de azt sehová nem írták rá, hogy fogyaszt. Most akkor ez jó diétakiegészítésnek, vagy nem?
2008. jún. 2. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem jó. Nem fogyaszt, hanem szó szerint fosat. Kimos belőled mindent, még a szükséges ásványi anyagokat is. Továbbá függővé lehet válni. Ha sokáig használod, nem fogsz tudni nélküle nagydologra menni.
2008. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Tényleg eléggé fosat. Béltisztító hatású. Nekem a hasam is csikarodott tőle. Fogyasztani úgyfogyaszt ha mellette megnézed h miket eszel...
2008. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ki ne próbbáld,ha drága az életed!Szőrnyű,ezzel lehetne kínozni!Úgy csikart hasam,hogy majdnem elájultam,szó szerint!
2008. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én már ittam belőle párszor, nem tapasztaltam semmit. De szó szerint semmit, szóval nem vettem észre, hogy ez a fogyást gyorsítaná, igaz, mást se csinált. Szóval akkor felesleges inni, ne próbálkozzak vele tovább?
2008. jún. 2. 21:03
 5/7 anonim válasza:
37%
ha fosatna az lenne jo mert attol fogysz.....az egyik baratnom is ezt csinalja es mar fogyott medig nem figyozik...:D
2009. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Nekem csak jó tapasztalataim vannak a mályvateáról, pontosabban a kapszuláról...

Este (20:00 22:00) szoktam bevenni 1db tablettát, ez reggel 9-10körül hozza meg a hatását...nincs hascsikarás semmi...normálisan napi 2-3szor tudok menni a wc re! Nincs teltségérzeme sem puffadás! Nagyon jó a közérzetem!

Ami a legfontosabb, nagyon jó tisztító! 1éven keresztül szenvedtem pattanáos bőrrel, az arcom a hátam a dekoltázsam a vállam! Orvosról orvosra jártam.... semmi nem hatott! 25évesen nem kellett volna ezeknek kijönnie....holott 15-20évesen egy db pattanásom nem volt..

és a mályvatea használata után kb 1 másfél héttel elkezdett tisztulni a bőröm!!! Mára teljesen letisztult!

Én csak ajánlom! Jaaa és 5kg tól sikerült megszabadulnom!

Nagyon jól érzem magam tőle! Nekem bevált!!!

2010. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Utolsó!

Milyen kapszulát használtál?

2018. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!