Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyni es csinosodni szeretnek...

Fogyni es csinosodni szeretnek, minnel hamarabb es gyorsabban?

Figyelt kérdés

163cm es 55-57kg vagyok. Fogyni szeretnek olyan 5-10kgt.(a hobbym miatt elonyosebb a vekony alkat),nem tartom magamat kifejezetten kovernek,de azert van felesleg.A testem alapjaban izmosabb fajta,kicsit erdekes a testalkatom,nem ronda de nem is csodaszep,a homokora fele hajlik,a derekam vekonyabb,de rogton utanna(a faramnal) nagyon kigombolyodik a testem,de a csipomnel mar elkeskenyul. Mozogni is szeretnek,nem csak fogyokurazni,mert szalkas,csinos es formas szeretnek,lenni viszont nem szeretnem ha a mellembol lemenne,hiszen valamivel az atlag felett van,de ha muszaly ... Legfokeppen a hasambol,derekam alattrol,combomrol szeretnem ha eltunne a felesleg,mert a vadlim vekonyabb a testemhez kepest,bar kezd az is kikerekedni,mellesleg a vallam is szeles.


Tudtok valami bevalt modszereket,fogyokurakat,mozgasformakat ajalni,ami gyorsan eszre vevodik?


*nagyon szeretek enni,es kivanos is vagyok sajnos.. es hetente 2x 1-3 orat versenytancolok



2013. jan. 10. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz célzottan egy helyrôl fogyni, ha fogysz, mindenhnnan megy le. Az alkat és a táplálkozás kérdése, hogy hova rakódik több. Nekem kicsi a mellem, de nagy a seggem, sajna, ha fogyózom, akkor a mellem is fogy, meg a fenekm is, de sosem lesznek harmóniában.

A vádlidat tudod erôsíteni, izmosįtani, akkor arányosabb lesz. 10 kiló szerintem sok lesz, 163 cm-hez a 45-47 kiló nagyon kevés! Gyorsan fogyni pedig egészségtelen. Ha úgy érzed, hogy van rajtad egy kis felesleg, ami szerintem max, de nagyon max 5 kiló lehet, akkor figyelj oda a kajálásra, egyél sok fehérjedús kaját és kevés szénhidrátot. Cukor, fehérliszt, nuku. De hangsúlyozom, a súlyod az adataid alapján most pont jó. Legfeljebb izmosodnod kellene, ahhoz keress sportot. Béres Alexandrának pl jó kis súlyzós dvd-i vannak, de lemehetsz az edzôterembe is bringázni, kondizni, nem leszel tôle hegyomlássá kigyúrt, csak szép formás.

2013. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én Péntek Enikő intervallum- és erősítő edzéseit ajánlom! Én két hónapja csinálom és szemmel látható a változás a testemen: fogytam, formálódtam, izmosodtam. www.tornavideo.hu, de a youtube-on is sok videó van, ha rákeresel. Sok hasznos infót találsz az oldalán a táplálkozással kapcsolatban is. Az edzések rövidek, de nagyon intenzívek és változatosak! A honlapon ingyenes edzéstervet is kérhetsz tőle!!! Sok sikert!
2013. jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon vékony leszel, ha 10 kg-ot fogysz, bár ezek csak számok, de én 162 cm vagyok és 52 kg az ideális testsúlyom. Főleg ha a melled is nagy, annak is van súlya. És az izom mindig nehezebb mint a zsír.

Úgy gondolom szálkásan nem lehetsz 45 kg, 45 kg csak csont soványan lehetsz.

2013. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek:)
2013. jan. 12. 17:49
 5/5 anonim válasza:
ne egyél hat után, mozogj sokat, mondj le egy ideig a csokiról:)!
2013. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!