Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 22 éves lány vagyok...5 éve...

22 éves lány vagyok...5 éve kezdtem el hízni..55 kilóról mára 90 kilóra hiztam.. és sehogy sem tudok lefogyni.. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
3 éve én 80 kg voltam ,már nagyon zavart.A 90 napos diéta bejött.Nagy kitartás kell.De hamar megindul lefelé utána már van ami éltet.Válaszd ki melyik diéta a megfeleő.Mindenki azt mondja hát én nem is ettem sokat vagy ma még seemmit csak...na ezután jön a felsorolás.Írd fel mennyit eszel és kitűnik mi az amit elkell hagynod.Bekell valani ha nem sokat ezsel nem hízol.Most 60 kg vagyok.Ha tanács kell írj!
2008. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösy..én is csináltam a 90 napost..igaz nem végig de csak azért mert csiáltam 3 honapig és csak 2 kiló ment le...aztán 6 visszajött..amugy nem eszek sokat..van hogy naponta egyszer..tény hogy rendszertelenül is eszem..
2008. jún. 3. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, mert ez inkább hangzik valami betegségnek, mint falánkságnak.
2008. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Szerintem mindenképpen menj el orvoshoz! Kérj hormontükröt, az is lehet hogy hormonális hatásra jött fel hirtelen ennyi plussz kiló. Lehet pajzsmirigy probléma is.

Én két év alatt 20 kg-ot híztam, mint kiderült felborult a hormonháztartásom.

Minden jót kívánok neked!

2008. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!..régebben volt pajzsmirigyvizsgálatom nem mutatott ki semmit..hormonális problémára én is gondoltam..hogy hiztam nem csoda mert régebben sokat ettem mekit..pizzát..stb..de ami nem tetszik az az hogy nem tudok lefogyni..
2008. jún. 4. 09:28
 6/11 anonim válasza:
100%

Én egy éve szenvedek, akármit csinálok egyszerűen mint halottnak a csók.

Most talán van remény, kicsi változás is, ha gondolod megosztom veled : -pu erh tea kapszula -update1-es vacsik - cardio edzés Pl. stepper gép, vagy bármi más. Az a fontos (egy okos sportembertől kaptam a tanácsot) hogy ne izomból mozogj, hanem az egész testel, ne erőlködj, mert akkor az izmod dolgozod, ha sokat mozogsz könnyedén (pl stepper gép) akkor zsírt égetsz, és nem izomtömeget növelsz. :) Úgy néz ki nálam ez bejött.

Remélem segítettem!

Sok sikert!!

2008. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly áprilistól végigcsináltam a 90napost,16 kilót fogytam,85ről 69re,mellette napi 1 óra bicikli(18 km naponta).

Életmódváltással,rendszeres mozgással biztos hogy menni fog.

:)

2008. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)...én most épp iszom ezt a anti-adiposis tea-t..állitólag sok mindenre jó..van valakinek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban???
2008. jún. 4. 13:47
 9/11 anonim ***** válasza:

szió,az én ismerősöm túlsúlyos volt,áttért vegetariánus életmódra,persze nem teljesen,mert a hús is kell...

mellette aloe vera-s termékeket(forever living) használt,vmint most a wellstartól a solar és a lunar goldot...viszont ezekhez már jobb annyagi helyzet szükséges...esetleg ha érdekel,irj...

de orvosnál még nem voltál,vagy természet gyógyásznál?

2008. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hali! én azt mondom mint a többiek menj orvoshoz, ha nincs semmi bajod akkor jó, egyél nyugodtan ezutánis, netörődj hány kiló vagy, szép vagy akkoris!!!!!
2010. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!