Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biotech USA termékekről vélemény?

Biotech USA termékekről vélemény?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, pinkfit termékek érdekelnének. Vélemények? :)

2013. márc. 11. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

én szedtem a komplett csomagot. nem mondom hogy pénzkidobás volt és hogy sz.rt se ért (heti 4xmásfél óra tornával), de kevesebb pénzből jobb pakkot össze tudnék rakni.

amúgy tapasztalatom szerint a shake az egyetlen amit érdemes megvenni a pf cuccok közül.

2013. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általános igazság, hogy nagy újdonságot eleve nem kínálhatnak. Másik inkább tapasztalat: minden gyártónak vannak a trendinél trendibb, a fogyókúrázókat jobban megcélzó termékül (és kivétel erősíti a szabályt). Ez marketing. Általában ezek a termékek? Semmik.


Azzal kezdtem, hogy nem kínálhatnak újat! Új csomagolásban adnak túlárazva sokszor az olcsóbb terméknél sokszor rosszabb minőségű fehérje+szénhidrát porokat (TÖMEGNÖVELŐ!), zsírégetőket amik működése és hatása soha sehol semmit nem bizonyított. Neee, ez nem komolyan edző, sportoló emberek szintje.

2013. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fél éve kezdtem kondizni és most megálltam az izmosodásban, szálkásodásban.. Barátom ajánlotta ezeket a termékeket, de en is azon a véleményen vagyok hogy nincs értelme :)

Köszönöm a válaszokat !

2013. márc. 11. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Kondizáshoz is megvannak az ár/érték arány szerint is ideális termékek. Egy kis fehérje, kreatin, vitamin.. Nem különbözik a női és a férfi termék.
2013. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

BioTech USA termékek, zsírégetők, fehérjék állandó akciós áron, olcsó, INGYENES szállítással.

<a href="http://www.protein4u.hu" target="_blank">BioTech és PEAK termékek</a>

www.protein4u.hu

2015. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

BioTech USA termékek, zsírégetők, fehérjék állandó akciós áron (bolti ár -5 és -10%), olcsó akár INGYENES szállítással.

[link]

2015. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Na még egy nekifutás, hátha most sikerül veletek megosztanom a Biotech USA és PEAK zsírégetők, diétatámogatók és fehérjék kedvező beszerzését a [link]
2015. aug. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!