Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégetőt kéne szednem...

Milyen zsírégetőt kéne szednem? 16/f 71Kg 180cm

Figyelt kérdés

Utána olvasgattam, hogy több fajta zsírégető is van, és mindenkinek más válik be, elvileg a termo jobb.

Én szedek egy bizonyos Superpump Max nevű terméket a Gaspari Nutritiontól, ami arra a célra szolgál, hogy edzél előtt feldobjon, felpörgessen.

Na és ha edzés előtt mondjuk bevenném a termo-t meg a superpumpot eléggé valószínű hogy bajom lenne tőle, mit tegyek? milyet szedjek, 2éve testépítek



2012. nov. 10. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

ha testépítő vagy,akkor mi a fenének agyalsz ilyesmin 180/71 kilóval?

majd 180/90 kilónál kérdezd újra.

2012. nov. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs zsírégető. Spórold meg a pénzt, vegyél barátnődnek valami szépet.
2012. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de lekéne szálkásítanom, és nemakarok komolyabb szarokat szedni, mint clenbuterol, inkább cardio mellé valami zsírégető, de nem L-carnitin mert az nálam nem is szinte semmit, pedig normálisan eszem stb..
2012. nov. 11. 21:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul endomorph vagyok
2012. nov. 11. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:

lowcarb, sok fehérje, zsír, zöldség..

Na látod, lehet nálad sem fog működni a sima szálkásító diéta, meg a 'zsírégetők' és én ezért nagyon szeretlek téged. A te hormonrendszered is valószínűleg akkor normalizálódik, ha leviszed a ch beviteled, elhagyod a gabona (glutén) és tejtermék (tejfehérje, marha inzulin) fogyasztást, és akkor fogyni fogsz. Bizony testépítők között is van átlagos ember, aki sz.arul reagál ezekre a sz.ar kajákra.


Hajrá, nem lehetetlen a dolog csak muszáj lehet elszakadnod a mainstream dogmatikus dietetika tanaitól és megismerni az igazi táplálkozás tudományt.

2012. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!