Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A PRO NUTRITION termékekről...

A PRO NUTRITION termékekről nem hallottam még. Valaki véleményt tud mondani? Van olyan, mint a SCITEC vagy a BIOTECH? Melyikre hasonlít?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
szia!én Biotechet használtam.az edzőm szerint a scitec egy szar,használtam is,de nem voltam vele elégedett.agyon van reklámozva.
2010. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
ez engem is érdekelne. Scitec eléggé be van reklámozva az országban, de megbízható, ahogy mondják.
2010. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 clint ***** válasza:
81%

a pro nutrition egy magyar-román cég, de ahhoz képest megbízható.

A scitec is az, amíg nem vagyunk mínőségellenőrök, hogy a francba tudjuk eldönteni, hogy a scitec vagy a biotech a jobb??? Az ízéről??? Ne legyetek már ennyire elvakulva.

Egyébként a scitecnek saját gyára van, emiatt biztosabb, hogy az van a dobozban ami rá van írva, míg a biotech csak becsomagolja a mástól vett cuccot, egyébként nemegy termékének még a cimkéje is hibás. Ugyhogy ha a kettő közt kell választani akkor scitec, még akkor is, hogy én nem használom egyiket sem:D

2010. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
nem az izére mondtam h jobb,hanem amikor ittam mind kettőt,a scitectől egy nagy dagadt disznó lettem,mig a Biotechtől meg nagyon jó alakom lett,szép izmokkal stb.
2010. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azt meg mondanom se kell h scitec baromi drága,a kukában landolt utána.
2010. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 clint ***** válasza:
ne beszélj már hülyeséget, szted egy turmix ekkora befolyással van a testalkatra???
2010. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 clint ***** válasza:
az igaz, hogy drága, de ez amiatt van amit mondtam. Saját gyára van.
2010. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a Scitecnek akkor volt saját gyára, amikor 12g glutamint adtak egy adag myomaxhoz...
2010. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

kedves kérdező!

Én scitec-et használtam csak most anyagi szempontból a pro nutri fehérjéje jobban kijön így arra áttértem összetételileg ugyanaz ízre gyengeébbek a termékei szerintem nincs nagy különbség kötzük de ha megtehetném én a scitec-et használnám.

2010. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!