Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 6hete fogtam neki a Herbalife...

6hete fogtam neki a Herbalife f1 shake italporral fogyókúrázni. Eddig 7kg-t fogytam. Rosszul csinálom?

Figyelt kérdés
Rost tablettát is szedek hozzá.de csak napi 3-mat és nem az előírt 6-ot. A kérdésem azért fontos,mert egyszer még fogyóztam így,akkor 5 hét után volt -8kg.(és a mostani eredményem kicsit elszomorít :( ) És nem tudom,valamit rosszul csinálok-e?
2013. márc. 13. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, jól csinálod.. heti 1 kiló fogyás már tökéletes..


Én a trükkre vagyok kíváncsi. Miért csökken a testtömeged, mi ez a herbalife f1 ??

Legjobb ha megpróbálok utána keresni..

2013. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oké, visszaszívom. Minősíthetetlen amit csinálsz, a legócskább proteinport találtad meg, nyilván keveset eszel és nem fogysz, csak a testtömeged csökken..


"A 9 gramm - (ill. a félzsíros tej hozzáadása után 19-21 gramm) - kiváló minőségű szójafehérjét tartalmazó Herbalife Formula 1 segít Önnek, hogy elérje testsúlykontrollal kapcsolatos céljait. Vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz, köztük antioxidáns C- és E-vitamint. Ugyanakkor benne vannak mindazok az alapvető aminosavak, amelyekre a szervezetnek napi szinten, egészen a sejtek szintjén szüksége van a jó egészséghez."


Ócska szójás szemét, ami már takarmánynak sem volt jó így csináltak belőle túlárazott port egy kis vitaminnal odadobták a fogyasztók elé mint marhának a tápot, csak a magyar ember még fizet is érte..



"Ingredients - Information to be used as a rough guide only as this information varies slightly depending on flavour) soy protein isolate, fructose, soy lecithin, soy oil, thickeners (cellulose powder, guar gum powder, carrageenan, xanthan gum, citrus pectin), flavours, oat fibre, corn bran, calcium citrate, fructooligosaccharides, anti caking agent (silicon dioxide), milk protein, dextrose, potassium phosphate, magnesium oxide, rapeseed oil, vitamin C, ferrous fumarate, honey powder, vitamin E, niacin, parsley powder, papaya powder, zinc oxide, copper gluconate, vitamin A, pantothenic acid, vitamin D, antioxidants (alphatocopherol, ascorbyl palmitate), vitamin B6, vitamin B12, manganese carbonate, riboflavin, thiamin, folic acid, potassium iodide, sodium selenite, biotin."


Mint látod ebben minden szemét benne van, egy kis vitaminnal és ásványi anyaggal. Szójás lónyál, fruktózzal, cukorral, TEJFEHÉRJÉVEL áh... ne egyél ilyeneket.


Hús és zöldség: igazi fogyást érhetsz el velük, anélkül hogy mérgezed magad ilyen ócska minőségű növényi szemetekkel. Ha meg ilyet akarsz inni, akkor biztos hogy olcsóbban kapsz szója proteint..

2013. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.:)

Igen,hallotam már sok mellete-ellene véleményt:)

Most -9kg-nál tartok,örülök neki,és jól érzem magam.

Lehet,hogy van akinek nem tetszik,meg valaki szerint nem egészséges,de ha az én életstilusom vesszük napi 4-5 pohár kóla meg édesség után,ez nekem elég egészségesnek tünt és tényleg jól érzem magam tőlle..nem vagyok éhes,és nem mondom hogy nagyon finom az ital,de viszont meglehet szokni és egy idő után éhesen,megtetszik az ize is.

:) Ennyit szerettem volna.

2013. márc. 22. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem.. tegyél jót magadnak, és egyél zöldségeket, húsokat. Nem tudok ennél több szót csépelni :)))
2013. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pénztárcád tartalma fogy tőle esetleg...
2014. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!