Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan, mikor és mit ehetek...

Hogyan, mikor és mit ehetek Herbalife tápláló shake mellett!? Tapasztalatokat és eredményeket is írjatok!

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Herbalife tapasztalat? Állandóan rosszul voltam tőle, mire kiderült, hogy allergiás vagyok valamelyik összetevőjére. Szóval fogytam tőle, mert minden kijött belőlem:((
2009. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi az összetétele? Ahhoz kéne belőni a többi kaját.
2009. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

550g, 100g=357kcal tartalmaz, 23féle vitamin és ásványianyagot meg ilyes miket szóval elvileg egészséges, azt írja fogyáshoz 1 nap 2 étkezést helyetesít a 3.-ra kiegyensúlyozottan táplálkozzunk

de mit ért kiegyensúlyozottan mennyi kcal? és az 1szeri "kiegyensúlyozott" étkezésen kívűl lehet gyümölcsöt enni? vagy akkor csak port egyek?

2009. okt. 27. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezekkel a porokkal mindent lehet, csak egészségesen táplálkozni nem. Műporok helyette egyél sok zöldséget és gyümölcsöt és kevés tésztát, kenyeret és édességet és biztosabban lefogysz.
2009. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Herbalife-ot bizonyára csak független tanácsadótól tudtál venni,a "sponzorok" azért vannak hogy beállítsák nálad hogy mikor miből mennyi , ez attól is függ hogy mit akarsz elérni vele , milyen súly , stb... Én is használtam a herbalifeot, nekem megváltoztatta teljesen az életem , 25 kg-t fogytam vele . amennyiben segítséget szeretnél tőlem kérni keress meg e-mail.vagy irj választ
2009. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem a kcal számít, a tápértékét írd be (fehérje, ch)
2009. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kb. 4 éve csináltam végig egy turnust, és csalódtam, mert reggel este ittam, ebédre meg valami könnyűt, és talán ha fél kiló lement... Viszont azóta nincsenek menstruációs görcseim és a hajam olyan kis mértékben hullik, hogy azóta nem láttam kihullott hajszálat.


Csináld inkább a Turbót, az olcsóbb, és én 74-ról 66-ra fogytam vele két hét alatt. Persze nem ehetsz mellette semmit. Viszont én utána nem kívántam a zsíros kajákat. Tartom a súlyom.

2009. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb kevesebbet enni és többet mozogni, mint ilyen szintetikus vackokkal tömni magatokat? Mióta a Herbalife-ot kipróbáltam, azóta minden ilyet kerülök, olyan rosszul lettem tőle:(
2009. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!