Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A 13 napos dietat kezdtem el...

A 13 napos dietat kezdtem el ma ebedre ket tojas volt eloirva de nem volt itthon igyhat sajtot (paradicsommal, uborkaval, es egy szelet sonkaval ettem) nagy baj?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
13 napos diéta:D:D:D:D:D én a 2 órás diétát ajánlom 120 kilóról 56-ra fogytam tőle, na ez még betegebb mint a 90 napos, szénhidrát, cukor és keményítőnapjai:D
2013. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Elvileg az a lényege a diétának hogy csak és kizárólag azokat a dolgokat fogyaszthatod amik fel vannak írva. Így nem biztos hogy végbemegy az anyagcsere változásod ami a diéta lényege, fogyhatsz vele tovább, csak nem biztos hogy utána nem hízol vissza. Mindenesetre ha komolyan gondolod, akkor gondoskodj róla hogy ezek után mindig legyen otthon minden, és ugyan azt edd ami oda van írva, hátha összejön.
2013. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én meg az "emeld fel a lusta feneke és kezdj valamit sportolni " diétát ajánlom.
2013. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És a 14. napon mi lesz? Folytatod, ahol abbahagytad 13 nappal azelőtt?
2013. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

13 nap? Bele se kezdj..


A tojás egy jól emészthető, egészségesnek tekinthető étel, a sajtban viszont növihormonok vannak, marhainzulin stb. A különbség, hogy az egyiktől nem zsírosodsz, a másik viszont már kóros anyagcserét okozhat (például hízást).

2013. márc. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek a 13 naposnak a lényege a kapszula, amit rá akarnak sózni a naivokra.
2013. márc. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
Hasonló a problémám, kérlek segítseket. Én a 7 napos diéta 7. napján tartok, most kellene aratnom az eredményt, de a hófúvás miatt itthon jégcsap retek helyett csak jégcsap és egy vödör langyos disznózsír van. Egyek, vagy igyak?
2013. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!