Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nemtudom ettetek e már olyan...

Nemtudom ettetek e már olyan sütit hogy párizsi szelet? Vagy svájci karika? azt itthon eltudnám késziteni?

Figyelt kérdés
ha igen leirnátok a receptet? vagy valami linket ahol képpel együtt van a receptje is? Köszönöm
2009. júl. 6. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Lehet,hogy én vagyok a hülye,de a párizsi szelet,az nem olyan hogy,a húst, csak tojásban,és lisztben forgatod meg?:D Nekem anyám ezt hívja párizsi szeletnek. Ez nem sütemény. Svájci karika... hmm,ismerős. De nem jut eszembe semmi róla : D
2009. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de igazad van.. van husban is ilyen de én a sütire gondoltam..:) ilyen két lap között van sok kakaos krém ez leöntve csokival és mogyoró a tetején! végülis a svájci karika is hasonló csak az karika! :)
2009. júl. 6. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondolsz? :)

2009. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajna nem :( majd ha eljutok cukrászdába akkor veszek lefényképezem és mégegyszer felteszem a kérdést képel! azért köszi a válaszokat! :)
2009. júl. 7. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!