Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Maradandó-e az akupunktúrás...

Maradandó-e az akupunktúrás fogyás?

Figyelt kérdés
2006. nov. 3. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem, mert beállítanak 600 kalóriára, ami után, amikor elkezdesz enni, garantált a jojó effektus. Emiatt én nem is próbáltam, mert a 600 kalória akkor is kevés, még ha a tűk miatt nem is vagy éhes.
2006. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%
szerintem igen. Egy évig. Saját tapasztalat. Valóban igaz a 600-800 kcal naponta, de többet nem is vágysz enni (sokszor még azt is nehezen. Sok folyadékot igényel a szervezet a kúra alatt, ami nagyon jó a zsírkioldásra és méregtelenítésre. Nekem bevált. Az viszont igaz, hogy néhányaknál hajhullással járhat az erőteljes táplálék megvonás. (De hamar visszanő. Ez is tapasztalat...)
2007. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem! Hasznos volt egy pár hétig, szinte semmit nem tudtam enni, csak a folyadék ment. Három hét alatt ledobtam 6-8 kg. De később újra vissza jött. Ez is csak egy csomó pénz, mint minden, ami a fogyással kapcsolatos. Én 90 naposoztam, és egy hónap alatt lefogytam 5 kg. Ez jó! Legalábbis nekem bevált.És nagyon jó volt a közérzetem!
2007. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
54%
Szerintem tök humbukk az egész! Full placebo hatás. Elhiszed, hogy amiatt nem vagy éhes! Magadtól is megy. A 90 napos nagyon jóóóó!
2009. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ez nem igaz! Most az én fülemben is jó pár tű van - a fogyás okán - , és tényleg kikapcsolódik az éhségérzet. Szerintem a jojó effektus nem jön akkor, ha mértékletesen táplálkozunk. Szerintem ha lement a túlsúly, akkor úgy kell beállnunk, hogy ne gyarapodjon a súlyunk.
2009. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nekem az akupunktúrával nagyon szépen elindultak a kilók lefelé, ezt 3 hónapig csináltam. Utána még 2-3 hónapig szedtem a BIO C.L.A.+T. Ezek után is mentek le a kilók pedig csak a jojo effektus végett kezdtem el szedni. Persze az étrendemre is oda-oda figyelgettem.

Sok sikert:)

2010. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
NEM!!! És szerintem nem is egészségesek!!!
2010. ápr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is voltam akupunktúrás kezelésen, mert fogyni szerettem volna. Mindent pontosan betartottam, az orvos még étrendet is írt minden napra, amit be is tartottam! 3 hónap alatt 1/2 kiló ment le...
2010. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Maga az akupunktúra hatása 1 hónap múlva majdhogynem megszűnik, de ha közelítőleg be tudod tartani az addigi étrendet akkor még fogyhatsz is. Nem kell koplalni! Én sem koplalok pedig már jócskán benne vagyok a kezelésekben. Mindenből csak mértékkel és mindennap mérd a súlyodat, hogy tudd hányadán állsz! A 600 kalória meg embertelen - én a kezelések alatt sem tudom betartani a 600 kalóriát, de nagyon megválogatom, hogy mit mivel eszem és igyekszem a legkevesebb zsír, szénhidrátbevitelre.

Hazudnék ha azt mondanám, hogy teljesen elvette az étvágyamat, mert azért az akupunktúra sem olyan nagy csodaszer, de az biztos, hogy elvett az étvágyamból, de én inkább úgy fogom fel, hogy elindította a fogyásomat.

Szóval nem, az akupunktúrás fogyás sem maradandó ha nem figyel oda valaki!

2011. aug. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!