Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen tapasztalatitok vannak...

Milyen tapasztalatitok vannak a Reduce fat fast-el? Vagy esetleg tudtok hatékony és kevésbé drága gyógyszert ajánlani?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen! Testmozgás!
2009. szept. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
... és kevesebb zsíros étel fogyasztása. A kettő kombinációja együtt csodát művel!
2009. szept. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendszeresen sportolok, figyelek az étrendre, de kb. 4-5 kg feleslegem van. Szóval az ilyen bunkó válaszadók kíméljenek. Ha a kérdésemre nem tudsz válaszolni akkor a többit tartsd eg magadnak. Köszi:)
2009. szept. 17. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is 5kg feleslegem van.Pai You Guo italpor nekem nagyon bevált.Nézzél utána a neten nyugodtan.1190ft 1doboz amiben 9 tasak van.Napi egyet kell inni.Van nagyobb kiszerelés is.Probáld ki komolyan mondom.Sok sikert:)
2009. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyaraláson felcsúszott rám 4 kg felesleg.

Herbafast retard-kb 4000Ft.

10 szem.-10 nap.Napi 50 perc futással le is ment.

A futás nálam egyébként rendszeres,neked is ajánlom,mozogni muszály,másképpen nem megy.Edző vagyok,hidd el nekem,amit írok:a tablettától nem lesz étvágyad,az biztos.De ha hosszabb távon nem változtatunk az életmódon,semmi értelme.Alkalomszerűen,buli,karácsony,nyaralás ok,egyébként önmagában egyetlen tabletta sem ér semmit sem.

2009. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!