Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Yamuna paprika gél használt...

A Yamuna paprika gél használt nektek?

Figyelt kérdés
Ma vettem és érdekelne, hogy mennyire hatásos mozgás és sok folyadék mellett, és hogy mennyi idő után várható eredmény.
2013. márc. 22. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Néhány hét múlva tudni fogod mennyit használ (avagy nem használ).


Azért még mindig igaz, hogy senki sem kapott Nobel-díjat fogyasztószer feltalálásáért.

2013. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez csak kiegészítés, nem is célja, hogy önmagában csodát tegyen, olvass csak utána! :)
2013. márc. 22. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Így hozzájutunk kismillió termékhez, aminek semmi haszna, DE mivel sok millió ember hízik el és fogy le, így az éppen lefogyók a paprika és egyéb krémekre is ráfoghatják hogy bizony használtak. Más korokban ugyan így tekintettek a csillagokra és a Holdra, bárminek lehet hatást tulajdonítani.. És akkor ott van a tudomány, ami megmutatja, hogy paprika nélkül is ugyan olyan eredményesen fogysz, feszesedsz (stb.).
2013. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en hasznaltam! edzes elott kentem be vele magam es amikor edzettem egetett mint a fene feszesitesre hasznaltam nem konkretan fogyasra es arra bevalt:)
2013. márc. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És volt narancsbőröd? Ha igen, arra is jó volt?
2013. márc. 23. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:
nem volt azt elotte mozgassal es egeszseges etkezessel eltuntettem
2013. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!