Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használ ez a zsírégető?...

Használ ez a zsírégető? Scitec nutrition!

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Pénzkidobás,és egészségtelen.
2013. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Mint a Scitec Harry Potter termékcsalád összes tagja, ez is varázslatokra képes..
2013. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Használ. Főleg annak, aki árulja. Gyarapodik tőle a pénztárcája tartalma.
2013. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Mi ez a sok berögzült sztereotípia és hülyeség? Próbálta már a hozzászóló okosok közül valaki?


Én a Scitec Nutrition Thermo X fatburner-t használom, szerintem nagyon jó.

Futópados edzésekhez veszem be, sokkal energetikusabb vagyok tőle, sokkal jobban bírom az edzést, mellette izzadok tőle, mint egy ló. :-)

2013. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nagyon sok fajta zsírégető terméke van a Scitec-nek, pontosítanod kéne.

De ha csak zsírégető tablettát szedsz, attól önmagában ne várj csodát, nem fogsz fogyni, mellette ugyanúgy diétázni, és edzeni kell, úgy lesz csak hatása.

2013. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

4. válaszoló, futópados edzés? Az edzéstudományod odáig terjed, hogy futsz? Padon (tehát nem is sprintelsz) ?


Bármilyen pörgető drogtól (kezdve a koffeinnel) izzadsz és energikusabb vagy, ennek mi köze a "zsírégetéshez" vagy a fogyókúrához? Semmi..

2013. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Zsírégető tablettától még senki nem lett energikusabb. Még futópadon sem.
2013. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2%

futópados hozzászólónak:szó sem igaz abból amit irsz,nem ettől vagy energikusabb(ha egyáltalán..)és nem ettől izzadsz -de 1ccerű ha kipróbálod nélküle -láss csodát ugyanez lesz.

mindenki hisz valamiben.ezzel semmi gond de azzal már igen,hogy minden alap nélkül olyat állitasz ami nem igaz.ezt nem szabad.

2013. márc. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Nem értem mi ez a hozzá nem értő okoskodás!

A 4. válaszoló semmi kivetni valót nem írt,a Scitec Nutrition Thermo X fatburner egy thermogén zsírégető ami emelt pulzusszámú edzések mellett tudja kifejteni hatását,a futás erre tökéletes. A taurin köztudottan energizáló hatású,miért ne lehetne energetikusabb a 4. válaszoló?

Ezek a zsírégetők felgyorsítják az anyagcserét, de ezek mit sem érnek kardio edzések és megfelelő diéta nélkül.

Csodák nincsenek,edzés és megfelelő étrend nélkül semmilyen csodaszertől sem fogsz fogyni!

Kedves kérdező, tehát ha az edzések és a táplálék beviteled rendben van akkor ezek a készítmények BIZTONSÁGOSAN segíteni fognak a kívánt eredmény elérésében!

Ne foglalkozz a sok hozzá nemértő és nyilvánvaló módon teljesen laikus válaszadóval!

(4. válaszoló így tovább)

2013. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Adam9211 ***** válasza:
100%

Ennyi hülyét, komolyan mondom... :)


Először is ezektől semmi bajod nem lesz, Én is használom őket, ne adj a tudatlanok szavára!


Megfelelő étrend mellett segítenek a zsírégetők, de nem ettől fogsz lefogyni! Saját tapasztalatom szerint érdemes a Termogén zsírégetőket L-karnitinnal kombinálni! Ha a Scitec termékeket nézzük (ami szerintem az egyik legjobb, mondhat akárki akármit!) akkor egy PFX + Mega Carni-X párosítás hatékony lehet! Igaz a PFX-ben alapból van ~500mg karnitin, de én ezt még megtoldom egy 1000mg-os carni X-el!


És igen, a termogén zsírégetőktől előfordulhat, hogy jobban izzadnak, mivel ezek a készítmények minimálisan megemelik a testhőmérsékletedet, ezzel is segítve a zsírégetést!


L-karnitin pedig egy olyan aminosav, ami segít a vérbe juttatni a zsírsejteket, ráadásul nélkülözhetetlen a szervezetednek, kis mértékben élelemben is van! Ha érdekel elolvasod, bővebben nem fejtem ki mert hosszú lenne!


[link]

2013. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!