Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen szert ajánlotok, ami...

Milyen szert ajánlotok, ami nektek már tutira bevált? 21/F

Figyelt kérdés
173 cm vagyok,és 103 kg. Mondanom sem kell,egyenletlen elosztásban van rajtam a zsír. Szeretnék lefogyni hamar,mit ajánlotok? milyen diétát? És milyen szert? kb 75- 80 kg-ra szeretnék lefogyni.

#diéta #fogyókúra #fogyás #fogyókúrás szer #fogyós szer #fogyás recept #tuti fogyás
2013. ápr. 23. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Jönnek majd az adipexesek, adiponixesek és a kaktusz-málna kivanatosok.


Jobb esetben sportoló/testépítő írja le, hogy koffein/zöld tea/l-karnitin tartalmú szer edzés mellett segít.


Az összes kamu, élsz (eszel és edzel) normálisan, vagy vágyódsz és olcsóbb-drágább szerekre költesz pénzt, teljesen fölöslegesen és eredménytelenül.

2013. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

TaplalkozasHarcmuves leírta a lényeget. Annyit tennék hozzá, hogy a hangsúly a táplálkozáson van, ha az nincs rendben, akkor önmagában a mozgás nem segít.

A másik dolog, hogy ne akarj hamar lefogyni. A hirtelen, gyors fogyás egyrészt hamar visszajön kamatostul, másrészt nem igazán tesz jót a szervezetednek sem. Azt szokták mondani, hogy az egészséges a heti 0,5 - 1 kg mínusz.

2013. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom az előző két véleményt, kaja+edzés+regenerálódás ez a hármas kombináció mindenkinek bejön.Persze itt a kaja címszó alatt minőségi táplálkozást értek azaz nem számolom hány kalóriát toltam be sütikével, mert azokból soha nem lesz semmi akik ezt követik.Edzésnek lényegében mind1 mit csinálsz, a legjobb legyen valamiféle izommunka ez lehet fegyencedzés,súlyzós, keverve a kettő,mellé pedig kezdetnek tempós sétát ajánlanék,aztán jöhetnek ott is a nehezebb dolgok, de a leírásodból nem tűnsz edzettnek.A harmadik a pihenés, mivel eddig nem csináltál semmit, és az elején nagyon bele akarsz majd hasítani előfordulhat, hogy túledzed magad, ezért 1-2 nap teljes pihenőt mindenképpen ajánlok.A kiegészítők pedig nem fogják eloszlatni a zsírt,mivel ha nem apidexes zugfórumról veszel valami moslékot, hanem nevesebb gyártótól, akkor az lényegében sűrített kaja.
2013. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudod ha lenne valami jó szer vagy olyan gép ami igazán fogyasztana mozgás nélkül akkor nem lennének kövér emberek.

Esetleg a pénztárcádat tudod fogyasztani.

2013. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
adipex, fogyókúra forte, zöld kávé, slimfit, perfect slim:D válogass, de tudok még sorolni:D
2013. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Talán félreérthetően írtam le a kérdést. Én úgy gondoltam,hogy edzés mellett van-e valami szer,amivel együtt hatásosabb (edzés+valamilyen szer). Pl szálkásító. Előtte én anabolt szedtem, meg is volt a hatása 3 hét alatt 13,4 kg-om tudtam leadni, de mellékhatásnak túl aggresszív voltam, így sokat veszekedtem a környezetemben lévőkkel. Megkértek,hagyjam abba a szer szedését. Ezért valami újjat próbáltam ki,de az nem jó semmire. Esetleg valami tipp?

Köszönöm előre is!:)

2013. ápr. 24. 08:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez így működik, a szteroid mérgező, más meg nem használ (ha csak nem placebóból keményebbnek érzed magad és ARRRR így edzel)
2013. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!