Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Reduce 15mg! Ettől vagyok...

Reduce 15mg! Ettől vagyok rosszul?

Figyelt kérdés

A héten kezdtem el szedni, mert nem akart megmozdulni a súlyom egy ideje, hiába fogyóztam meg minden..

De fáj a fejem, kicsit olyan mintha "belennék lőve", és hányingerem is van. A szívem tegnap este erőseket vert.

Nos olvastam hogy ez a pulzust felgyorsítja.

Félek, hogy rosszul leszek vagy károsítja valamelyik szervem.

De csak egy hónapig akarom szedni, 30db kapszula.

Tovább nem mert nem akarom hogy rászokjon a szervezetem, vagy károsítson, mert fiatal vagyok ehhez.

A hét elején kezdtem ugye szedni és 63kg voltam.Végre megmozdult a dolog és 61.5kg voltam tegnap este.

Parázok hogy baj lesz...de be akarom szedni...


2013. ápr. 26. 17:41
 1/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem még az lenne, hogy ugye nem okoz károsodást ennyi idő alatt?
2013. ápr. 26. 17:42
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milliószor leírjuk, hogy kerüljétek a csodabogyókat! Ne szedd egy hónapig sem! Helyette ne fogyassz lisztes, cukros kajákat, hüvelyeseket, rizst, krumplit, tejet, tejterméket.

Hal, hús, tojás, saláták, zöldség, min. 3 liter víz/nap.

Garantált a siker.

2013. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Befejeztem a szedését, mert nagyon rosszul lettem.

De amint utolsó, már írtam hogy NEM mozdult meg a súlyom hiába olyanokat ettem!

2013. ápr. 27. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell nézni milyen hormonális betegséged van. És ha azt rendbe tetted, akkor menni fog a fogyás.
2013. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi hormon betegségem.
2013. máj. 2. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért nincs? Majdnem minden nőnek van. Különben karcsú topmodellekkel lenne tele az utca, ehelyett viszont háromból minimum két nő hát.. mennyire legyek vulgáris?


Ha valaki nem húsokon és zöldségeken él (úgy nagyjából) akkor előbb-utóbb összeszed egy kis inzulinrezisztenciát, elkezd hájasodni.. és kész, hormonproblémája van.

Ha valaki hetente többször eszik egy kis glutént, már lehet pajzsmirigy betegsége. Na miért nem tudsz fogyni, vajon miért kezdtél bogyót szedni.. És leírod hogy nincs betegséged. Lehet hogy nincs, csak valószínűbb hogy van.

2013. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!