Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az aloe verás termékek jók?

Az aloe verás termékek jók?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jók, hatékonyak, csak drágák sajna. Ha az ember úgy használná ahogy kell a gatyája rámenne.
2008. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyo jók, és igaz hogy drágábbak, de ha már más esélyed nincs, kapaszkodsz mindenbe. Én mondjuk csak a "First" nevű terméküket használom rendszeresen. Azt pl még mentőautóba is láttam, pár éve még rendszeresitett felszerelése volt a mentőautoknak ez a folyadék. Most nemtudom, de miért változott volna? A termék kiválló. Jah, és nem vagyok viszonteladó, nem azért dícsérem, tényleg drága!
2008. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Az aloe vera nagyon jó. Akár bőrápolásra, akár sebekre, akár zúzódásra, égésre, stb. Nekünk van echte aloe vera növényünk. Letörünk belőle egy darabot, ha kell vmire, és azzal kenjük be, amit kell. Múltkor Oázis kertészetben láttam nagy aloe vera-t, egész olcsón (800 Ft volt).
2008. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! azt én is láttam , hogy sajnos nem olcsók a termékek!...mondjuk nekem fogyókúrához kellene? így van valami tapasztalat?
2008. jún. 16. 10:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mármint fogyást elősegítőnek, vagy vitamin pótlásnak? ha az első, arra nem jó.
2008. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
mi magát a növényt tartjuk... ha van valami csunya sebem lecsippentek egy kicsit a szárából és bedörzsölöm vele...igy még hatásosabb és nem drága
2010. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
vagyis a leveléből csippentek le:D
2010. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 K.Andi83 válasza:
Nagyon jók!!! Én 17 kg-ot fogytam.
2010. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha fogyni szeretnél, akkor az aloe-s light por a legjobb:)
2011. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!