Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diabetikus termékek jobbak?...

Diabetikus termékek jobbak? Heti egyszer eszek valami kis édességet számít valamit hogy diabetikus vagy sima?

Figyelt kérdés

máshogy szívódik fel, kevesebb benne a szénhidrát ilyenekre gondolok

köszönöm


2011. aug. 21. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Update édességek nagyon finomakat csoki, puding stb.
2011. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a diabetikusban nincsen cukor. tehát diétás.
2011. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Viszont van benne mesterséges édesítő ami meg nem igazán egészséges. Főleg az aszpartám. Sokaknál hasmenést okoznak ezek a vackok. A cukor még mindig jobb. Az legalább nem mű.
2011. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A diabetikus termekeben nincs cukor, vagyis lehet mesterseges edesito, viszont tobb zsir van benne.
2011. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Cukorbeteg vagyok, és az olcsó diabetikus édességek szörnyű ízűek. Amik finomak, azok meg 700 ft per tábla csoki árban vannak.
2011. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jahm és még, hogy vigyázni kell velük, mert bár cukor nincs bennük, de attól még van szénhidráttartalma.
2011. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A diabetikus dolgok cukorbetegeknek valóak. Nem szabad összetéveszteni a ligt termékekkel. Ha megnézed a diabetikus csokik hátoldalán a táblázatot akkor láthatod hogy még több kalóriát is tartalmaznak mint az átlag csokik. Igaz hogy nincs bennük cukor. De zsír és ch annál több.
2011. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ő tényleg annyi a különbség a legtöbben, hogy nincs benne cukor. De vannak kivételek. Én a gullón termékeit szeretem, azok közül is főként ezt:

[link]

Ez teljes kiőrlésű lisztet is tartalmaz. Évközben suli időszak alatt szeretem reggelire tejjel.

Amúgy nem szeretem a diabetikus termékeket, szóval ez ilyen Ella nápolyikat, Canderel termékeket, csokikat. Régen vettem azt a sugarfree csokit néha, de akkor ahelyett meg inkább pár kocka étcsokit eszem, az egészségesebb. Ha valami édességet kívánok, itthon csinálok valamit, vagy gyümölcsöt eszem.

2011. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A diabetikus fruktózt tartalmaz, cukorbetegeknek jó, de ugyanúgy hizlal, mint a rendes, sőt, hosszabb távon károsabb is. Akkor már inkább az update.
2011. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utsó, elmondanád, a fruktóz miért káros?xD Erre baromi kíváncsi vagyok.
2011. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!