Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi az a Clenbuterol (spiropent...

Mi az a Clenbuterol (spiropent) és hogy hat?

Figyelt kérdés

2006. nov. 3. 18:01
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Nem okozhat ilyen tüneteket,(tyúkcsöcs, herezsugorodás és társai) mivel nem anabolikus szteroid.
2015. júl. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 bambambaby válasza:
100%
sziasztok hol tudom ezt beszerezni ? patikaban?
2015. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Cuki77 válasza:
52%
Tudna valaki segitemi.???57kg vGyok 159cm.hogy szedjem sdzes melle a spiropent.et??Irtatok tobben a napi 1szem novelest.es hogy sulyfuggo.talan eleg lenne nemem a 1/2 is es ugy novelni?Meddig ajanlatos szedni.heti 4×szeretnek edzeni.amkor is minden nap szexni kell?Koszi a valaszt!!!es igen tudom hogy horgotagito nem kerek ilyen kommentet:))
2016. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
91%
Hali. Ez csak fogyaszt? Tomeget nem hoz?
2016. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
59%
Tomeget akkor hoz ha fejbe lovod magad:DDDD
2016. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
72%

There’s a few different ways to run Clen. One method is the slow and steady. 40mcg two days on and 1 day off. You can it low dose like that for 12 weeks.

The other method is the 1 month high dose. So you can run your Clen for a month at a time. Start with 40mcgs and increase by 20mcg every few days until you reach 120mcg. Then stay there for the rest of the duration. It will make you feel jittery. Split your doses up every couple hours throughout the day. Don’t take too close to bedtime or you might not sleep. Muscle Cramping is also a side effect. So order Taurine to have on standby. 3-4g of Taurine with your Clen. But that method works faster

2019. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Valaki mostanában használta?


Én írtam ki kérdést, de kaptam is a figyelmeztetést hogy az oldal nem kíván információkkal szolgálni erről. (Gyk)

febr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!