Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az a bizonyos fehérjeturmix...

Az a bizonyos fehérjeturmix diéta, fogytatok vele?

Figyelt kérdés

A nevét nem írhatom ki mert már egy kérdésemet törölték.

Méregtelenítést megcsináltátok előtte? Tapasztalatok? Vélemények?


2013. máj. 12. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam lement 5kiló két hét alatt, ami vissza is jött utána egy hónapon belül. Figyelembe véve mennyibe került összesen, nagyon megbántam. Azóta étrend változtatással és itthoni tornázással már leadtam a kilókat éhezés és önsanyargatás nélkül. Azt a pénzt inkább értelmes kajákra költhettem volna, amire most nehezebben telik :(

A méregtelenítést megcsináltam előtte, erről nem tudok nagyon mit mondani. Lehet segített a lerakódott salakanyagok kipucolásában valamennyire, de drasztikus változást nem tapasztaltam.

2013. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagy kamu az egész. Az első pár napban a masszív hasmenéssel, víz kiürülésével lemegy 2-3 kg. Utána még 3-4. Ahogy abbahagyod az elején lement kg-k egyből visszajönnek (visszatelítődik a szervezet), majd szépen visszahízod, amit keservesen leadtál. Nekem szétcseszte a gyomromat és egy vagyon. Inkább ésszerű étrend, sport és gyúrós fehérjepor.
2013. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha a laurásra gondolsz, akkor nekem 14 nap alatt (nem intenzív szóval nem tartottam be szigorúan) 4-5 kiló ment le és hónapokig nem is jött vissza. utána meg az én hibám mert visszaszoktam a zabálásra.
2013. máj. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!