Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok olyan természetes...

Tudnátok olyan természetes tablettát ajánlani ami elő segíti a fogyást? Nem tudom melyik lenne jó. Valami gyümölcsösre gondoltam.

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 17:24
 1/10 anonim válasza:
Nem kell tabletta felesleges, gyümölcs, mozgás, és egy kis odafigyelés az étrendre. lefekvés előtt már 4 órával ne egyél, és fogyassz sok ananászt
2013. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
C-vitamin tabletta. Egy pohár vízzel kell bevenni ebéd helyett, egy óra futás után.
2013. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A dió is nagyon jó hatással van a fogyásra
2013. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gömbicica ***** válasza:
36%

almaecet!!!!könyv is van róla. neten rákereshetsz.

fehérje citrommal. pl. reggelire sajt az fehérje, és egy citrom leve egy pohár vizben együtt nagyon segitik egymást.

MEGFELELŐ FOLYADÉKBEVITEL, kenyér, cukor kilőve, és nem kell fogyókurás tabletta. Van 15 napos fogyókurareceptem.

nagyon jó, és ha betartaná az ember a hétfői rendet minden héten élete végéig, akkor vissza sem szaladna.

én beleestem a hibába :-( nem tartottam be.

Azt nem mondom, hogy mind visszajött ami lement, de odafigyelhettem volna :-(

C vitamin mindenképpen hasznos. inkább citromlé!!!!! minden nap!!!! nem savasit!!!!

SAvasitó élelmiszereket mindenképpen kerülni kéne. kávé, cukor,liszt alapu élelmiszer, sok hus.

itt a gyümi szezon lehet enni bőven. cseresznye nem sokára :-) nyammmm.

A tablettáktól csak a forgalmazó lesz gazdagabb.

nem nem okoskodok tovább.

Azt sem tudom, hogy honnan, hová szeretnél fogyni? :-)

üdv. Edit.

2013. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Tablettától nem fogsz fogyni.

[link]

Ezt tudom ajánlani. Sok akaraterő kell hozzá, nekem már a tojástól hányingerem volt a 4. napon :D De már 2x is végigcsináltam és lement 5-5kiló. Persze jött is vissza valamennyi(mivel szeretek enni és zabáltam) de tervbe van hogy újra végigcsinálom. Az egyetlen dolog amivel fogyni tudtam eddig az ez a diéta...

2013. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 lilluli0361 válasza:
Ketogén diéta. Sportolók használják.Nézz utána a neten!
2013. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem a c-vitamintól akkor étvágyam lett hogy nem igaz:DD

amúgy 75 kg vagyok és 56kg-ra szeretnék lefogyni!:)

2013. máj. 23. 16:01
 8/10 anonim válasza:

Persze:


egyél sok szilvát, amit előtte tablettává nyomsz össze, majs langyos sós tejjel vedd be. Napi 5x1et, sok folyadékot igyál, garantált fogyás, mind a terttömeget, mind a wc papírt nézve ;)

viccen kívül, ne szedj semmi ilyen vackot, egyél, mozogj normálisan, keress fel egy dietetikust, ő ad tanácsot.

2013. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ne legy lusta. mozogj, sportolj minel tobbet.
2013. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azt hittem ,mindjárt csokiizű tabletta kell ... :D

Am ja, a fogyasztószerek általába káros mellékhatásúak, "vegyi anyagok "(csak ilyesztgetlek,fogalmam sincs :D).Sport , rendszeres kajálás (sokszor kevés), stb stb.

2013. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!