Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az Adipex forte veszélyes...

Az Adipex forte veszélyes gyógyszer? Használja valaki?

Figyelt kérdés
Kipróbálnám, de félek tőle, hogy valami nagy bajt okoz a szervezetemben. Szedi valaki? Tapasztalatok? Mellékhatások???
2013. máj. 17. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, hamisat kapsz, és maximum egy kis placebo hatása lesz. Ha nincs, igazit kapsz, amivel sikeresen fel tudod borítani a hormonháztartásodat és tönkrevághatod a májadat. Nem hiába van betiltva.
2013. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sosem használnék ilyet, a kemény munkában hiszek, pár tablettától nem fog az ölembe hullani a szép végeredmény(mellékhatás nélkül) az ilyenek még pár éve jöttek forgalomba, rendesen ki sincsenek sztem kísérletezve, lehet h most nem lesz bajod tőle, majd pár év múlva csak. A városomban él egy házaspár, mindketten szedtek vmilyen fogyasztó tablettát, most mindketten rákosak, feltehetőleg ettől...én nem bíznék bennük
2013. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Csak egy sima drog, nem fogyasztószer.
2013. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én használtam már de nem ajánlom, annak aki nem tudja kontrollálni hogy mennyit eszik. Nekem alapon sincs nagy étvágyam így kb. semmit nem ettem amíg szedtem, a barátnőm viszont ugyanúgy evett és nem is fogyott.. Az ilyen szerekkel az a gond hogy amint abba hagyod a szedésüket vissza hízod amit leadtál azt pedig senkinek nem ajánlom hogy huzamosabb ideig szedje..

Mellékhatásokról annyit akinek érzékeny a szíve az ne igyon rá kávét mert eléggé emeli a pulzusszámot. De sokan koffeintablettával együtt szedik még sincs semmi bajuk.

Arra figyelj , hogy ne hamisat rendelj, ha írsz privátot segíthetek.

2013. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

LOL.


[link]


Mert a gyógyszereknek sok közük van a fogyáshoz? :D Így megy ez, mi?

2013. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

én is használtam, nekem is hatott.

nem értem, miért kell leszólni azt a választ, amiben tapasztalat van.


"Nem hiába van betiltva."

ezt a baromságot meg felejtsétek már el!!!! Nincs betiltva, egyszerűen MOon még nem engedélyezték. A Gerot gyógyszergyár gyártja, Ausztriában pl. simán a gyógyszertárban meg lehet venni.

Én mondjuk adipex retardot szedtem.

Nekem használt

2013. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És mit használt?

Kevésbé voltál éhes (bármelyik diszkódrog megteszi) és emiatt kevesebbet ettél?


Az nem gáz, hogy így kevesebb tápanyaghoz is jutottál, eleve nyilván rossz minőségű élelmiszerekből még kevesebbet eszel, ez az út a pusztulásban, betegségekben végződik..

2013. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!