Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az adipex nevű gyógyszer...

Az adipex nevű gyógyszer mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
mert már sokan mondták hogy jó tudom hogy csak vényre kapható csak gondoltam meg tudakolom hogy mennyibe kerül.
2010. márc. 11. 22:59
 1/9 A kérdező kommentje:
meg még a Reductil mennyibe kerül?
2010. márc. 11. 23:11
 2/9 anonim ***** válasza:
1 levél = 10 darab 1900-2100-ig
2010. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de egyiket sem lehet már patikában kapni nem?

milyen étvágy csökkentő gyógyszerek vannak amit gyógyszertárban lehet kiváltani vagy drogériában(rossmann,dm) lécii árat is írjatok köszi:)

2010. márc. 11. 23:43
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

1. Az adipexet ezer éve nem lehet kapni, be is lett tiltva itthon

2. A reductil-t is azt hiszem.

3. Nem véletlenül.

4. Aki egy rendes diétára és életmódváltásra nem képes, annak tök mindegy mit szed. Úgy gondolod, hogy az a rengeteg kövér ember az utcán még nem hallott ezekről? Vagy nem próbálta? Ha annyira jók akkor vajon miért nem sovány mindenki?

Gondolkodj egy picit mielőtt tönkreteszed magad.


Egy dietetikus személyi edző

2010. márc. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az adipex nincs betiltva, csak nincs törzskönyvezve, így nincs kereksedelmi forgalomban. interneten találsz oldalakat, ahonnan rendelhetsz. figyelj arra,hogy megbízható helyről gyűjtsd be.

én szedtem, 10 nap alatt lement két kiló, úgy, hogy egy nap szünetet tartottam. még fogom is, mert jó hatással volt rám, az egyetlen hátrány az volt, hogy nem tudtam aludni. viszont nem éreztem a fáradtságot, és álmos sem voltam.

ettől eltekintve csupa jó hatása volt, felpörgbetett, sokkal kreatívabb lettem. valahogy jobban működött az agyam. most nem szedem, most ugyanúgy működöm, mint régen:)

2010. márc. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szia és te honnan rendeltél és mennyiért?
2010. márc. 12. 13:27
 7/9 anonim ***** válasza:
adipex retard.hu
2010. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Hny kiló vagy? 120?? Te is egy elkeseredett akaratgyenge ember vagy, hajrá mérgezd magad, de zsírból nem fogsz fogyni jobb ha tudod.


kezdet voltam.

2010. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 2100ft-ért veszem és a netről rendelem. Nekem 3 levéltől lement 10kg. 1 kúra 9 levélből áll és 3 hónapig szedhető utána pihentetni kell pár hónapig.
2010. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!