Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a legjobb/bevált...

Melyik a legjobb/bevált fogyókúrás kapszula?

Figyelt kérdés
Már most leszögezem: Nem azok a válaszok érdekelnek, hogy "hülyeség az egész, inkább mozogj" és nem az is az érdekel, hogy mennyire vagyok ez miatt hülye...Tapasztalatok érdekelnek, POZITÍV tapasztalatok!! Köszi.

2013. máj. 18. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig a legtöbb becsapás.


Viszont, ha tudsz szerezni olyat, amiben ananászból kivont broemin(azt hiszem) van, az segít a fehérjék bontásában.

Esetleg vehetsz ananászt is(nem konzervet!) és azt edd.


Ja, és nagyrészt fehérjét egyél hozzá, hogy legyen mi tbontani.

2013. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, örülök, hogy értelmes emberkék is írnak ide. Nyilván ha csak ananászt és hasonló gyümölcsöket eszek, akkor egyértelmű a fogyás. Csak már sokszor úgy éreztem magam, mint egy kecske.


Eddig a Hoodia P57-et szedtem, tavaly sikerült leadnom vele 5 kg-ot, de idén megint rendeltem és már nem használ...

2013. máj. 18. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
A C-vitamin.
2013. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
74%

Szia! Nem tudom aktuális-e még a kérdés, de kifejteném a véleményem ezekről a szerekről.

Biztos befolyásolja a véleményem az is hogy világ életembe marketinget tanultam (nem mintha olyan veszett idős lennék, a magam 22 életévével). Úgy gondolom hogy a fogyi-kapszula gyártók fejvadászai embereket keresnek fel akik önszántukból,saját akaratukból, esetleg betegségből kifolyólag sok súlyfeleslegtől szabadultak meg, majd pici vagy akár sok pénzért, testüket, arcukat, élettörténeteiket adják a reklámhoz. Hogy miért gondolom így? Nézzünk egy példát. Nem írok le konkrét brandet, legyen XY fogyikapszula. Ugyebár különféle közösségi oldalukon mást sem látunk, csak millió képet BEFORE-AFTER képekkel. Nem furcsa egy kicsit hogy véletlenül, éppen mindenkinek több mint 30 kilótól sikerült megszabadulnia 3 hónap alatt? Ha valaki elkezd egy diétát, mellette sportol, akkor sem biztos hogy 10 emberből 10 lefog fogyni, hiszen mindenkinek máshogy reagál a szervezete. Valakinek ez a diéta segít, a másiknak a másik fajta. Ti tényleg elhiszitek hogy ez a 'csodaszer' minden embernek segít? Ilyen kapszula nincs. Csak induljunk ki a sima hétköznapi gyógyszerekből, fájdalom csillapítók, lázcsillapítók, stb.. Ott is valakinek az algoflex csökkenti a világméretű fejfájásait, a másiknak pedig annyit ér mintha bevett volna egy tic-tacot. Ne értsetek félre, nem vagyok gyógyszerész, én csak a saját tapasztalataimat mondom el.


Másrészt, édesanyám is vásárolt egy 'csodaszert'. Igaz az nem kapszula, hanem shake por. Úgy volt vele hogy kipróbálja, ráadásul nem is volt egy egetrengető összeg. (kb 10.000 FT)

A shake használatának feltétele: Két étkezést helyettesítsünk a shake-el. DE, előtte és utána 4 órával nem szabad étkezni, mert akkor nem fogyni fog hanem hízni. Ha jobban belegondolunk ez azt jelenti hogy napi 1× ehet. Ezek után igen, elkezdett fogyni. Igen, a shake helyettesítette azokat a tápanyagokat amik a szervezetének szüksége van. DE NEM A SHAKETŐL FOGYOTT, hanem attól hogy napi egyszer eszik. A shake annyiban segít, hogy nem fog össze esni az éhségtől. De ugyanúgy éhes lesz, úgyanúgy lemondással jár.

Ha így nézzük, igen, elérte a célját. 2hónap alatt lefogyott 20 kilót. De mégegyszer hangsúlyozom nem a shaketől. Nem úgy működik hogy megissza és tádádádmmm le is fogyott. Úgyanúgy szenvedie kell, tűrnie, ki kell tartania, és igen, sokszor éheznie kell. Olyan szer nincs ami csak úgy lefogyaszt. Ha létezne ilyen kapszula, ital, akármi akkor nem lenne túlsúlyos az ember. Lehet kajálni ilyen szereket, de mellette igen is mozogni kell, eddzeni, és kitartani!

Kedves kérdező, sok sikert kívánok neked a fogyáshoz!

22/L

2013. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!