Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Jo e a Leptin Green Coffee...

Jo e a Leptin Green Coffee 800 v 1000? probálta valaki?

Figyelt kérdés
Szeretném kiprobálni, de elötte kiváncsi lennék pozitiv tapasztalatokra. Emigy sokan dicsérték eddig.

2013. jún. 23. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs csodafogyi tabletta
2013. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Felejtsétek el !!!

Semmi hatása.

Amit fogysz tőle az a 8ezer ft !!

2013. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elsö-Ez nem tabletta, hanem ital!!!-nem véleményt kértem,hanem valos tapasztalatokra vagyok kiváncsi.


Második-Saját tapasztalat alapján irod hogy semmi hatása,probáltad ezt ??? Mert ez 4900 Ft. Nem tudom "elfelejteni" mert 3 ismerösöm is fogyott vele, dicsérték a hatását mely segit a diétát betartani az étvágy csökkenésével, felgyorsitja az anyagcserét, energiát ad a sportoláshoz..stb. Tudományosan is bizonyitották hatását. Ezért szeretnék még valos tapasztalatokat hallani, mielött megvenném.

2013. jún. 25. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:

A sportoláshoz energiát szénhidrátból nyered és nem zöldkávéból...

A leptin egy hormon, és ha valamit lehet tanácsolni, akkor az az, hogy a hormonrendszeredbe ne piszkálj bele. Persze zöld kávét fogyaszthatsz, mert ez csak mese habbal.


Adok néhány tanácsot a problémáidra.

Ahhoz, hogy valaki "jól nézzen ki" nem elég "mozogni" és "diétázni". Azért írtam azt, hogy jól nézzen ki, és nem azt, hogy lefogyni, mert igazából szó sincs fogyásról. Kit hiszünk vékonynak számadatok alapján? Mondjuk aki 165 centi és 50-55 kg. Ő : [link] Tudod hány kiló? Olyan 60 kiló 160 centihez.

Ezért : [link] .

A diétát nem nehéz betartani, ha megfelelően van összeállítva. Sokan csak a kalóriát számolgatják, aminek semmi értelme nincs, hiszen meg lehet enni egy 2000 kilokalóriás pizzát reggelire, aztán meg csoda ha egész nap éhes vagy? Meg ugye talán egész napra is kevésnek tűnik az az egy pizza, ha szét is osztják több étkezésre. A trükk abban van, hogy értékes tápanyagokat kell bevinni, tehát ki kell zárni a zsíros, cukros ételeket és a gyors szénhidrátokat.

Igazából egy testépítő étrendje és egy fogyni vágyó étrendje között csak annyi a különbség, hogy az utóbbinak alacsonyabb az összbevétele, vagy hogy úgy fogalmazzak, "nem tömegnövel".

A túlsúlyos emberek többsége azért túlsúlyos, mert az izmaikat nem használják, és ott van hagyva vegetálva.

Ezért kell a súlyzós edzés, a súlyzós edzés hatására fokozódik az izmok energiaigénye. Akkora energiát emészt fel az izmok regenerálása, amivel alig ér fel bármilyen kocogás.

Egy kis súlyzós edzéstől egyébként senki sem lesz Mrs. Schwarzenegger, ettől nem kell tartani. [link] egy ilyen alak több év (3-4) diétával súlyzós edzéssel és megfelelően megválasztott kardióval.

A másik dolog, hogy egy ember szervezete genetikailag mennyi zsír megtartására kötelezi a testet, ezt a megfelelő szénhidrátbevitel mellett nem fordítja az izmok regenerálásra, ezért jön képbe a kardió.

A kardió edzéseket étkezés előtt kell végezni, hogy a test energiát csupán a zsírkészletből tudja meríteni. Egyébként lehet étkezés után is, csak akkor jóval tovább tart majd a kardió, mivel először a szervezetben tárolt glikogént emészti fel a szervezet.


Szerintem amit zöldkávéra költenél inkább add egy olyan embernek aki összeállít neked étrendet és edzést és követi a változásodat. Ne tömd a csodaszeres csávók zsebeit...

2013. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"1999-ben a svájci Geneva Egyetemtanulmányának eredményét publikálta az amerikai Journal of Cinical Nutrition,miszerint a kutatók megállapítoták,hogy azok a teszt alanyok akik koffein és zöld tea kombinációját használták,több kalóriát égettek,mint azok akik csak koffeint."


Ez meg csak valami rossz vicc ugye? Svájci egyetem kutatását, amerikai lapban közölték egyszer régen, és egyébként meg ordít róla, hogy semmi értelme. Zöld teát és koffeint egyszerre mi? Szerintük a zöld teát miért fogyasztják? A fene jó íze és az antioxidánsok miatt?

Szerintem sosem folyt ilyen kutatás azon az egyetemen...

2013. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hortobagyi válasza:

Postai utánvéttel ne vegyetek zöld kávét, sem kapszulát.

Ki tudja mi van benne, hogy akciósan adják, sőt, ha elhagyod a honlapot, megállítanak, hogy pár ezressel

még olcsóbban kapod.

Idegen és ismeretlen számlát küldenek.

Ha nem jó, letagadnak címet, telefonszámot.

Elhajtanak a búsba.

Csak személyesen vásárolj.

Magyar számlára, címmel telefonszámmal.

Nekem nem volt jó. Híztam 1 kg-ot.

2013. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adrus111 válasza:
Én a GreenCoffee 1000-et próbáltam. Előtte rendeltem kapszulás zöldkávét, egy másik oldalról, de annak semmi hatása nem volt. A GC1000-nél, kb. 5 nap után vettem észre, hogy kevesebbet eszek és nincs is többre szükségem. Szerintem hatékonyan veszi el az étvágyat. Most a második doboz végnél és kb. -6 kg-nál tartok. Nem vettem észre mellékhatást. Talán csak annyit, hogy picivel többet iszok . Tudom, hogy sok **art árulnak a neten, de ez tényleg jó.
2013. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vhunter80 válasza:
Van akinél működik, van akinél nem. Nálam a 800-as dupla dózisban jól elnyomta az étvágyat, annyi szénhidrátot sem kívántam akkor, fogytam is 2 hónap alatt 6 kilót simán, nem éheztem. Máskor ez csak nagyon sok mozgással (ami amúgy is meg van) + drasztikus ch csökkentéssel ment.
2013. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!