Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Metabol forte fogyasztó szer...

Metabol forte fogyasztó szer használt valaki?

Figyelt kérdés
Sok jót olvastam róla de kivàncsi vagyok hasznàlta-e valaki mostanság?

2013. júl. 1. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Mégis mi jót olvastál róla?


"Hatóanyagok"

- L-karnitin, -> előállítja a tested

- biokróm, -> van a kajádban, de van hogy jó krómot pótolni. de nem ilyen drágán!

- biojód, -> sóban vagy ha kell akkor jód kapszulában, de csak hiány esetén!!

- Garcinia Cambogia kivonat, gyógynövény, akkor fogyaszd ha ismered a gyógynövényeket!

- Hidroxi-Citromsav (HCA). citromsav a legolcsóbb.. cukor, só, citromsav ezek nem nagy varázslatok, nagyon gyakori a szervezetedben. külön enni.. nevetséges.


Ha van 6000 forintod ilyen ócska sz.arra (mert nem lehet máshogy nevezni, már elnézést) ebből vehetnél 6 kiló átlagos minőségű húst. 12 kiló belsőséget. 20 kiló zöldséget. 1 kg füstölt lazacot. Tehát kajákat, amiket ha ennél akkor végre nem cukrot/lisztet ennél, és fogyni kezdhetnél. De a karnitintól, biokrómtól még senki sem fogyott persze csak 'szájhagyomány' útján hogyne, én meg a telihold miatt fogytam..

2013. júl. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igazad van de annyira el vagyok keseredve tornázok az megy de az esti étkezést nagyon nehéz megálnom.Akkor össze jön a család és kenyér sült húsok, üdítők, csoki ,chips.És így nagyon nehéz.
2013. júl. 2. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudnál jóllakni a sült hússal, hozzá valami jó salátával? Ez nagyon sokat segítene a fogyásban, mert konkrétan nem jönne létre az a folyamat, hogy a tested 'mániákusan' zsírt kezd raktározni. Hiába az este, hiába a lassabb emésztés.


Amint megeszel pár falat kenyeret, vagy chipszet rögtön beindítod ezt a vércukor játékot, aminek semmi jó következménye nincs. Nem kellene mindent megvonnod magadtól, nem kellene éhezned, de nagyon sokat segítenél saját magadon, ha megválogatnád hogy mivel laksz jól.


Hogy szemléles legyen, ismered a sóbert norbit. különösebben nem okos ember, de divatba hozott egy nagyon egyszerű, egyébként logikus és alapvető, régi módszert. azt mondta az embereknek hogy úgy egyék a húst, hogy mellé nem esznek cukrot (meg lisztet, igazából ugyan az). és tagadhatatlan hogy sikere lett, rengeteg ember fogyott ilyen egyszerű elvek betartásával.


Ő egyben rossz példa is, kiépített egy céget, értelmetlen és rossz minőségű termékekkel, túlbonyolította a rendszerét.. mindegy, a lényeg az, hogy ha zöldséggel ennéd a húst este (meg máskor is) akkor sokkal természetesebben működhetne a szervezeted, több zsírt tudna égetni mint amennyit elraktároz, sőt még az általános gyulladásszint (legtöbb gyakori betegség alapvető oka) is csökkenne a testedben, és ez sem éppen hátrány.

2013. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszia a választ inkább vettem az árából zöldséget és nem bántam meg:)
2013. júl. 2. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez jól hangzik :)
2013. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!