Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zöldkávé kapszula vagy Káposzt...

Zöldkávé kapszula vagy Káposztaleves kapszula hatásosabb a plusz kilók ellen? Melyiket érdemes kipróbálni szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 07:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"szerintem a leghatásossabb a szütea kapszula:"

Na igen. Amíg az árát nem költöd kajára, addig nyilván hatásos.

2013. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem hittem a csodaszerekben, de ha a szütea kapszula tényleg évi 2 kiló fogyást okoz, akkor lehet veszek én is.

Izomnövekedést nem stimulálja esetleg?


Mert a Szunnyadiózomstimulátort szedem de az nem túl olcsó..

2013. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
1 év alatt 2 kg a fogyás? Hát én jó ha 2 kg leadok 1 hét alatt úgy, hogy keveset eszek és többet mozgok.
2013. júl. 10. 06:42
 14/19 anonim ***** válasza:

Az jó sz.ar.


Amíg mi elpoénkodunk, addig te keveset eszel és 2x olyan gyorsan fogysz mint ami értelmesnek, zsírból történő fogyásnak és egészségesnek mondható.


Több kaja marad nekünk, nem is értem miért nem örülök inkább. Egyél keveset ha ez jólesik.

2013. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom te mennyire érsz rá fogyni, szerintem 5 év alatt 10 kg-t leadni, olyan költséges és hosszú, főleg kapszulával, hogy kifogynék a vagyonomból. Egyébként is a kérdést azért tettem fel, mert pont láttam a tv-ben a két reklámot és érdekelt volna, hogy kinek milyen tapasztalata van felőlük. Pár embertől kaptam is rá választ. Az hogy keveset eszem egyenlő azzal, hogy nem 3-szor eszem magam degeszre mindenféle zsíros, felfújt, cukros kajával, hanem próbálok egy nap 5-6-szor enni kicsiket és próbálok olyat enni,ami még véletlenül sem ragad le. A mozgás meg értelem szerű, még akkor is ha nádszál vékony lennék. :)
2013. júl. 11. 06:50
 16/19 anonim ***** válasza:

Edd magad 3x degeszre hússal.

Vadász vagy, ha a szíved mélyére nézel. És igyál hozzá nyugodtan kávét, egyél káposztát (rohadt finom káposzta 'pörköltet' főztem tegnap. Ennyit a káposzta kapszuláról, úgy van értelme ahogy én csinálom, mert étel, és az ember alapvetően eszik, nemde? :) Ha te lenyeled egy kapszulában, utána mit csinálsz? :)


Másik dolog, ha jóllaksz zsíros-húsos étellel napjában legalább 1x vagy 2x, akkor biztos hogy nem éhezhetsz. Semmi negatív tápanyaghiány miatt kialakuló állapot nem lehet, mert a hús és a zsír igazi tápanyagbombák. Ezek mellett már annyi zöldséget és kávét eszel amennyit szeretnél, jólesik: fogyni fogsz ha nem használsz cukrot, lisztet, rizst-krumplit, tejet. Azaz gyors szénhidrátokat és tejtermékeket.

2013. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
A zöldtea-kapszula nekem bejött.. Bárki bármilyen okos is, ez használ.. :)
2013. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Persze. Ezt nyilván nagy létszámon végzett többszörös placebo-kontrollos vizsgálatok is szépen igazolják. Gondolom, nyilván. .. :O)
2013. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

TaplalkozasHarcmuves

Már ne is haragudj, tanácsot kértek nem szidalmazást, és csúfolodást. Tanácsit adj ne bunkozz.

2014. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!