Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » L-karitin kapszula vagy...

L-karitin kapszula vagy folyadék formában hatásosabb?

Figyelt kérdés

Edzenék mellette, és egészségesen étkeznék!:)

előre is köszönöm:)

L/17


2012. jan. 24. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

mint hogy karnitin szintetizálódik a szervezetedben, így átlagos edzés mennyiség mellett nincs semmilyen lényeges hatása az orálisan bevitt mennyiségnek.

ez alapján tök mindegy melyiket eszed.


általánosságban: a folyadékok, folyékony táplálék kiegészítők gyorsabb felszívódásúak.

2012. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi számít átlagos edzésnek?:) vagy mi a nem átlagos edzés?:)
2012. jan. 26. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
3 óra intenzív edzés. súlyzóval vagy intervallumos kardióval. ez már kimeríti a testet, elvileg a saját karnitin depót is. így ilyenkor a pótolt mennyiség (edzés közben, esetleg már előre bevitt) segíti a zsír szállítást, így az energia nyerést. tehát energizál.
2012. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát 2és fél-3órát edzek naponta, de az egész edzés nem ilyen intenzív, inkább a vége az erősítésnél.. szóval olyan iszonyatosan nem fáradok ki.. akkor így nem hat?:s
2012. jan. 26. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:

na most jól megfogtál. adj neki egy próbát, neked azért már használhat. egy részt, nyilván a 3 óra nem szent írás, van egóm meg isten szindrómám, de ezt a 3 órát csak kb.-re írtam, nem tudhatom pont neked, a saját edzésedben mikor és mennyi karnitin pótlása lenne ideális.

ami tény: 2 óra zumba miatt fölösleges.

tény 2: neked már lehet hogy érdemes.


azt azért leírom, hogy pozitívan csalódtam, mert itt a legtöbb kérdező csak úgy a semmire karnitint szedne mert az a "csodaszer". szóval örülök hogy egy olyan ember érdeklődik akivel értelme is van beszélni erről.

(ráadásul nő :)

2012. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát köszönöm:) részben..:D szóval neked alapból van egy előítéleted a nőkkel fogyókúra/diéta terén(azt nem tudom, hogy az életben is így van-e).

Mondjuk az itteni kérdésekből nem csodálom, de azért elég sok kivétel van..:)

2012. jan. 27. 07:40
 7/8 anonim ***** válasza:

majd ha komoly dolgokra terelődik a szó, akkor nem lesz előítéletem senkivel szemben se.

viszont amíg lehet szórakozni, addig ennyi előítéletet hadd engedjek meg magamnak :)

2012. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2012. jan. 27. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!