Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A "Colonix" méregtelenítő és...

A "Colonix" méregtelenítő és parazitaölő kúráról mit lehet tudni? Bár ez méregtelenítő, mégis (csupán mellékhatásként) 10 kg fogyásról is beszámolnak a honlapon. Én méregtelenítéssel kezdem a fogyókúrát, s az érdekel, van-e ebben a szerben veszély?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Az egyik összetevője a kapszula és a por mellett a hashajtó teakeverék, annak pedig lehetnek veszélyei, ez nemkérdés, mindenképpen beszélj orvossal vagy természetgyógyásszal, mielőtt belekezdenél. Hogy a másik kettőnek lehetnek-e mellékhatásai, azt nem tudom.

Én kipróbáltam (nem fogyni, hanem méregteleníteni akartam), és úgy gondolom, nem jó ötlet két hónapig f*sni, másfelől viszont különbözőek vagyunk, különbözően hat ránk minden - épp csak ezt tudnia illenék a gyártónak és a forgalmazónak is, és jeleznie az összetételt és a várható hatást. Sajnos az összetétel a weboldalukon akkor még nem volt olvasható - ha olvasom, hogy a tea első számú összetevője a szennalevél, biztosan nem rendelem meg. Jókat hallottam róla (ki tudja, persze, nem bérfórumozóktól-e :D), úgyhogy kipróbáltam, de eleve nem tetszett, hogy gyógynövényboltokban nem lehet kapni, sem patikákban (elnézést, ha ez azóta ez is változott).

Ami bejött belőle, az a kapszula, én lehet, hogy azt veszek (de csak abból) megint, viszont a port simán helyettesítheted gyógynövényboltokban kapható lenmagpehellyel és/vagy psylliummal, a Colonix-por is e kettőből áll nagyrészt, és közülük a lenmagpehely botrányosan olcsó! Teát pedig szerintem személyre szólóan állítass össze egy fitoterapeutával: olcsóbb is lesz, és biztosan a neked megfelelő hatású.

2009. okt. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Köszönöm, hogy előttem pont egy olyan hozzászóló írt be, aki személyesen kipróbálta és ennek alapján lebeszél róla...


Én annakidején alaposan utánakerestem a termék hatóanyagainak és külföldi weboldalakon megtaláltam a SZENNALEVELET, ami nagyon drasztikus hashajtó!!!

Nekem ennyi elég is volt, hogy ne vásároljam meg ezt a terméket.


A szennalevélről tudni kell, hogyha hetekig ezt használod hashajtásra, akkor nem elég, hogy folyamatosan f*sni fogsz, hanem a spontán bélműködésed is megszűnik, utána egész életedben csak hashajtókkal leszel képes székletet üríteni... :-[


A másik veszélyes hatóanyag az aloe vera belsőleges fogyasztása!!! Amilyen fantasztikus bőrgyógyító az aloe vera külsőleg, annyira veszélyes belsőleg...

Ez is tönkreteheti a spontán bélműködésedet!

NEM SZABAD hetekig fogyasztani! 8-o


A forgalmazó weboldala tele van ijesztő, belekből eltávolított "férgek" fotóival, csakhogy ez egy óriási átverés : a készítményben levő egyik növényi hatóanyag a bélben levő nedvességtől zselé-szerűvé válik, felveszi a bél formáját és ez néz ki úgy a W.C.-ben, mintha "féreg" lenne, holott csak egy ártatlan zselé darab...

A Colonix fogyasztói közt többen voltak, akik sokkot kaptak ettől a "féregtől", üvegben bevitték a helyi ÁNTSZ-hez, ott meg röhögve felvilágosították őket, hogy ez dehogyis féreg, csupán egy zselés anyag... :-D


Lehetséges, hogy lefogysz majd valamennyit : a folyamatos f*sás miatt!!! (De erre a legolcsóbb hashajtó is megfelelne, tök fölösleges 20ezret kifizetned.)


Amúgy a hashajtózásos-fogyasztás elég veszélyes, mert a létfontosságú tápanyagokra, vitaminokra szüksége lenne a szervezetednek, de ha azonnal kiürül a szervezetedből, ettől pár nap után komoly bajod származhat!


Sajnos, a magyar forgalmazó "benyomta" a termékét a patikákba, drogériákba is, de ez nem azt jelenti, hogy a termék használata veszélytelen, hanem csupán azt, hogy a mai patikákban mindent hajlandóak jutalékért eladni...

Sajnos, az OETI beregisztrál bármit, ha befizeti egy forgalmazó a regisztrációs 12ezret termékenként, az OETI nem is kíváncsi a termékre, levélben kiküldi az engedélyszámát, sok vevő meg azt hiszi, a termék kipróbált, megbízható, ártalmatlan... :-[


Igaza van az első beírónak : számtalan kíméletes és hatásos méregtelenítő teakeveréket kapni gyógynövényboltokban (párszáz Ft-ért), ilyeneket szerezz be!


Vegyél étvágycsökkentő italporokat, amikben vitaminok és aminosavak vannak. Ezzel könnyen tudnál fogyni!


Nagyon ajánlom a SPIRULINA tablettát : ez minden fontos vitamint, vasat pótol a szervezetedben a fogyókúra alatt is, bármilyen keveset táplálkozol, ez a szervezetedben a legfontosabbakat pótolja.

Ráadásul, ha félórával étkezés előtt kapod be a tablettát, akkor hatásos étvágycsökkentő hatása van!

2 db tabletta elfogyasztása = 1 kg zöldség tápanyagával egyenlő!!!... Ja, és erősíti az immunrendszert is, ami a jelenlegi járványos időben egyáltalán nem mellékes. :D


Nálunk az egész családom szedi, én itt szoktam venni, itt a legolcsóbb és nagyon jó minőségű a tabletta :


[link]

2009. okt. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vált be. Koránt sem értem el olyan sikereket, mint amit a reklámban ígértek. Nagyon drága termék, és a hashajtó hatásán kívül semmi mást nem tapasztaltam.
2009. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem anyukám rendelte meg, mert elég nehezen tud nagyWCzni. Azt mondta, hogy első alkalommal úgy látta, mintha a széklettel jött volna más is (tehát működött mint béltisztító) de azután semmi. Nem is fogyott, a nagyWCés sem lett jobb, szóval neki nem jött be.
2009. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiotoknak a válaszokat! A kérdésemből ugyan nem derült ki, hogy én már a kérdésfeltevés előtt elkezdtem ezt a kúrát, s az eddigi információim és tapasztalataim nem voltak ugyan negatívak, de mégis van bennem egy kis szkeptikusság. Nem hiszek ugyanis vakon a forgalmazók reklámszövegeinek. Főleg a VALÓS (jó, s főleg rossz) tapasztalatokra voltam kíváncsi, amire meg is kaptam némileg a választ. Ami a szennalevél hatását illeti: nálam egyáltalán nem nevezhető drasztikusnak.... sőt , egy kicsit többet várnék tőle.... Ebből a szempontból a 4. válaszadó tapasztalatát kell, hogy megerősítsem. De nagyon hasznos volt mindegyik válasz, úgyhogy ismételten köszönet értük! :-)
2009. okt. 18. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

"A másik veszélyes hatóanyag az aloe vera belsőleges fogyasztása!!! Amilyen fantasztikus bőrgyógyító az aloe vera külsőleg, annyira veszélyes belsőleg...

Ez is tönkreteheti a spontán bélműködésedet!

NEM SZABAD hetekig fogyasztani! 8-o

"

Ezek szerint az FLP-s aloe vera gél is ártana?....

2012. febr. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

#6 beírónak :


Semmilyen aloe vera folyadékot ne fogyassz belsőleg HETEKIG!...


Belgyógyásztól tudom, hogy ez is legalább olyan veszélyes, mint a szennalevél-hashajtó!...


Természetesen az eladók mindenféle csodás hatásról írnak, hogy megvedd a terméküket és amikor majd 1-2 év múlva kikészül a bélrendszered, ők akkor már nem lesznek sehol... :-[[


Ha méregteleníteni akarsz (1 évben 1-2 alkalommal), arra kitűnően megfelel a gyógynövényboltokban kapható méregtelenítő teakeverék (sokféle kapható)...


Ha fogyni szeretnél, akkor vegyél MATE-TEA-t vagy OOLONG (anti adiposis-tea) TEA-t, szintén gyógynövényboltokban kapható...


Ha gond van a gyomroddal, rossz az emésztésed, akkor egyél élőflórás JOGHURT-ot (kiváló erre a célra a Kaukázusi joghurt)...

2012. febr. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Magyarországi megjelenése óta nagyjából évente szoktam egy béltisztitó kúrára alkalmazni a Colonixet. Pillanatnyilag a legbiztonságosabb ilyen célra kapható szer. A Colonix egy BÉLTISZTTITÓ, méregtelenitő program, aki ezt felfogta, nem elsősorban fogyást és egyebeket vár tőle (még ha elő is fordul ilyesmi mellékhatásként)hanem ezt és ennyit és igy nem is fog csalódni. A bélfalra tapadt lerakódásokat pucolja ki, azt pedig nagyonis hatékonyan, mégis kiméletesen. A szervezetünk különböző állapotú, különbözőképpen reagál,igy előfordulhat, hogy valakinek hasmenéses a széklete tőle, de a legtöbbeknek csak egészségesen fellazitja. A benne lévő szenna tényleg drasztikus szer, eszembe nem jutna önmagában alkalmazni, de a Colonixban lévő minimális mennyiség, kiegyensúlyozottan keverve egyéb összetevőkkel (ugyebár a szinergia) gyakorlatilag veszélytelen, egy kúra alatt senki szervezete nem fog hozzászokni és károsodni. Nem kedvelem nagyon a "mindenre hatékony csodaszer" aloe verát, de szeretném arccal, névvel hallani nyilatkozni azt a belgyógyászt, aki belsőleg és helyes mennyiségben alkalmazva károsnak itélte...Megint valami félrehallás, félreértés, vagy szimpla kitaláció, amit elkezdenek a neten terjeszteni, remek! Bár szerintem élő, gondolkodó, tájékozott ember csak röhög ezen. Csak úgy eszembe jut ezekről: 16 éve hogy támadták és járatták le egy cég stevia édesitőszerét, ma meg...
2012. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Durva, hogy ezt az átverést mindenféle oldalakon reklámozzák. Úgy látszik az emberi hülyeség határtalan.
2012. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is szkeptikus voltam a méregtelenítéssel kapcsolatban, de volt szerencsém kipróbálni egy complex terméket és felnyitotta a szemem. Nem hazudok, tényleg jobban lettem tőle pedig azt hittem kamu, de mondtam egye fene. Bejött. Azóta már vettem muternak is egyet, hogy igya hisz egy por az egész, bár minden benne van.


Szkeptikusoknak meg csak ajánlom kipróbálásra, hogy mint nekem, az ő véleményüket is legyen más.

2014. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!