Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 180cm 75kg-s lány vagyok.4...

180cm 75kg-s lány vagyok.4 hete fogyózok, méregtelenítéssel kezdtem, szaunáztam is, leadtam 2hét alatt 5kgt.7végén buliztam, beittam éhgyomorra, és hánytam. Nem nagy dolog. De azóta folyamatosan késztetést érzek az evésre. Mitől lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen tele kell tömnöm magam, nem bírom meg állni. Mindig még egy utolsót, és a vége h mindent felfalok.4. napja megy ez így.eddig pedig nagyon jól tudtam tartani a minimum napi 20-30perc sportot, alig ettem,ha igen akkor is fehérjés dolgokat,gyümölcsöt, és nem is éheztem. nagyon lelki ismeret furdalásom van...
2011. febr. 9. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

180 centihez nem sok a 75kg. Felesleges evés miatt lelkiismeret furdalást érezned.

Egyél többször kevesebbet és mozogj néha. Illetve ne azt nézd, hogy hány kiló vagy, mert a férfiakat nem érdekli.Egyik sem fog megmérni. Ők csak a formát nézik és hidd el hogy nem a kockásat meg a szögleteset, hanem az íveket szeretjük.


Az önsanyargatástól nem leszel sem szebb sem jobbkedvűbb.

Szóval, ne legyen lelkiismeret furdalásod.

2011. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem is a kilóim számítanak,mert tudom,h a centimhez nem sok. de magas vagyok nagyon, és így debellának nézek ki. túl nagy az úszógumim...és legfőképp ettől szeretnék megszabadulni.. voltam én 180centisen 53kg is..szörnyű volt...jobb lenne az arany közép út
2011. febr. 9. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!